Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. október 1.

2017-es februári limitált kiadás

Rózsaszín-korall többszínű pirosító, mely friss színt ad az arcnak.

Aerodon

2017. szeptember 7.

Valami világosabb, nem annyira erős rózsaszínest kerestem és ez a duo kivitelezés is megtetszett (plusz volt már a márkától pirosítóm, amivel elégedett voltam), így erre esett a választás. Gyakorlatilag azóta a mindennapi társammá vált. A kettő árnyalat miatt erősebb meg tompább színt is lehet keverni, és a világosabb külön pedig fényes, highlighter jellegű, én szeretem a fényét. Nem egy erős pigmentáltság, de én ezt szeretem a hétköznapokra, illetve szerintem nagyon szép árnyalat. Valamennyire poroz, ez ecsetfüggő is, az új essence ecsetemmel remekül működik szóval most már ez se probléma. Lényegében mióta megvettem, szinte mindennap használom, és a mennyiségre azt kell mondanom, hogy sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

ayse

2017. július 21.

A mintája es külseje epp eleg ok volt hogy kelljen:) pigmentáltsága erős közepes nekem pont megfelel.volt mar sokkal drágább es gyengébb pirositom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

szeliger

2017. február 12.

Naná, hogy kellett, a szívecskés minta mindent visz:)
Egyébként egy jól használható, könnyen hordható pirosító. A szín nem túl intenzív, gyakorlatilag lehetetlen túllőni. Porozni poroz rendesen, a hagyományos pirosítóecsetem nem is jó hozzá, a finom szálú Catrice kabuki viszont teljesen megfelel. Abszolút azt kaptam, amit vártam tőle, a maga szintjén rendben van ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

Naná, hogy kellett, a szívecskés minta mindent visz:)

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.