Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 29.

Kategória:   Sminkek szájra

2017-es februári limitált kiadás

Szív formájú, bársonyosan matt finishű rúzs pink, vörös és szilva árnyalatban.

anna22

2017. március 16.

02-P.S.WE♥RED
Aaaaaaa, imádom. :D Nagyon tetszik az alakja, bár szerintem nem fogja megtartani.... :D Jól pigmentált, bár annyira nem matt, nyilván értem, hogy selymes, de szép amúgy, nincs gondom vele. És tartós, erős színű. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

02-P.S.WE♥RED

Szninka

2017. február 25.

Én amikor megláttam ezt a 2017-es Essence valentinnapi kollekciót eldobtam az agyam😅
Azok a szivecske formájuk😍Nagyon csajos kis kollekció.Nekem a pink és a piros rúzs van meg.Nehezen kenhető fel az ajkakra de nekem nem akadály nagyon tartós és pigmentált nekem nagyon bevált👄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.