Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es februári limitált kiadás

Hosszantartó, magasfényű, jól fedő körömlakk.

3 árnyalatban kapható

anna22

2017. március 16.

Aaaaaa, szerelem. *o*
A Berry Much-os van meg, az utolsó a képen. Isteni. :D És nagyobb adag, mint átlagban az essence lakkok, úgyhogy dupla öröm. *-*
Nagyon szépen fed, gyönyörű berris színe van. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Aaaaaa, szerelem. *o*
Nagyon szépen fed, gyönyörű berris színe van. Imádom. :)

AkInImOd

2017. február 14.

A Müllerbe betérve nem tudtam ellenállni nekik, de belegondoltam, hogy bordóm már van szebb, és azt is egyre ritkábban viselem, pinket alig, inkább csak nyáron kenek fel... de ez a szürke (01 'I have Grey-t Times With You') valami meseszép agyagszürke szín. Nincs benne semmi gyöngyházhatás, hanem nagyon szép fényes felületűre szárad a lakk, viszonylag gyorsan. Egy közepes rétegben már jól fed, de ha túl vékony lett, akkor foltos az eredmény, azonban ezt egy második vékony réteggel szépen lehet orvosolni, ezért nem kap pontlevonást. Az ecsete és a tégelye vékonyabb egy kicsivel, nem a hagyományos Essence lakkok kialakításához hasonló, hanem kiköpött Catrice (de mint tudjuk, egy a gyártó, szóval...), és nekem az is meg szokott felelni. A tartósságot nem tudom tesztelni, mert szokásosan az Essence The Gellel fedem a végeredményt (azzal meg még szebben fénylik), alulra meg körömerősítőzök.

Nekem eddig bejön, úgyhogy megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Nekem eddig bejön, úgyhogy megkapja az öt csillagot.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.