Essence

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2023. január 9.

Kiszerelés:   4,2 ml
Kategória:   Ajakápolók

Hyaluronsav és E vitamin segítségével kiegyenlíti az apróbb ráncokat, az ajkak teltebbnek tűnnek és gyönyörűen csillognak.

makeber

Korcsoport: < 18
2023. december 17.

Első szájfényem volt. Különösen nem csinál semmit. Hamar felszívódik, nincs plumping hatása. Egyszerű szájfény semmi extra, nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2023. december 17.

Margareta13

2023. október 15.

Az első ilyen jellegű szájfényem volt. Semmilyen szájnagyobbító hatása sincs, inkább csak kellemetlenül bizserget. Hamar megváltam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 15.

mrs.imperator

2023. május 15.

Ezt meg a fahéjas nude-ot vettem meg. Tényleg vicces ez a bizsergetés, bár nem dúsít, nagyon szépen csillog, ajakceruzára szép finisht ad. Ennyi pénzért teljesen jó kis szájfény!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. május 15.

vfejes

2023. február 7.

Elég jó, mint fogyóeszköz. Baráti ár, kellemes állag. Szeretem, újra megvenném, de nem az az úristen kategória. Ezt hurcolászom vagy a nude párját, bár annak a színe nagyon szuper, a fahéj annyira szintén nem a kedvencem. Jó kis szaladgálós, nem baj, ha elhagyom cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 7.

babszem81

2022. december 3.

Nincs puffasztó hatása, ahogy hirdeti magát. Egyszerű szájfény, abból se egy jó darab.😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 3.

malnahal

2022. augusztus 22.

Kemény 800 Ft-ért nem vártam volna, hogy ilyen jól beválik... kellemes, könnyű felkenni, nem csíp, csak bizserget, épp annyira, hogy egy pár perc után szép színt adjon, ami nekem különösen jól jön, ugyanis alapvetően nincs sok szín az ajkaimon. Lehetne egy picit tartósabb, ezért eredetileg négy csillagot akartam adni, aztán úgy voltam vele, hogy ennyi pénzért így is túlteljesít:) nagyon jó lehet azoknak is, akiknek mondjuk nincs idejük reggel bíbelődni sokat sminkkel, mert ez egyben csillog, színt ad és (legalábbis nekem) hidratáló hatása is van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

annuss9

2022. május 5.

nagyon szeretem ezt az bizsergést és enyhe csípő érzést az elején, dúsítani nem dúsít de gyönyörűen néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 5.

dreammiyss

2022. április 9.

Nem mertem a chilis változatot venni, szóval ennél a terméknél maradtam. Enyhe bizsergést érzek az ajkamon felvitel után egy órával is. Tartós! Éééés csudiszép fényt ad az ajkamnak, de nálam nem dúsit látványosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

Fehereszti

2022. március 27.

Szerintem ez ár érték arányban szuperjó termék! Egyik legjobb szájfényem csak ehhez nyúlok már. Nem bántóan csíp, csak éppenhogy bizsergető mentolos. Én is teltebbnek látom tőle az ajkaim és szerintem tökéletesen el van találva a csillámosságának mértéke és árnyalata. Pici pezsgős fénye van, és nem nagy csillámos csak ilyen igazi dús ragyogó a szám tőle. Kontúrceruzákkal is kifejezetten jól működik. Hihetetlenül jó termék, nekem kb a Jeffree szájfényemnél is jobban működik, ami árban sokszorosa. Újra is fogom venni, annyira szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 27.

fruzskai

2022. február 27.

Nagyon szeretem, különösen jó, hogy nem bántóan csíp, vagy éget a szájon, hanem csak kellemesen mentolos. A számat én kifejezetten teltebbnek látom tőle, és szájfénynek is nagyon szép. Ami nekem nagyon fontos, hogy nem csinálja az a fura összeragadós nyúlványt a felső és alsó ajkak között, ami pár túl sűrű szájfénynél a halálom. Nem a világ legtartósabb dolga, de én kifejezettem szeretem mikor újra kell kenni. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.