Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. augusztus 26.

A mandula alakú, ergonómikus ecsetnek köszönhetően már két ütemben eléri és befesti az összes szempillát. A speciális nejlonszálak egyidejűleg lélegzetelállító hosszúságot és kifejező dús hatást biztosítanak.

Leona11

2020. május 22.

Nagyon sok negatív kommentet kapott, de nekem bevallt! Loreal spiralnal eleg maximum ketszer atmenni, ezzel a termekkel ha egyszer megy at a pillakon az ember egy sima szempillaspiral hatasat eri el, de ha a felulrol alulrol tobbszor hasznalom mar szep egyseges dus muszempilla hatast lehet elerni, also pillakon eleg egyszer ketszer..kicsit időigenyes , reggeli rohanasnal ne ezt használjatok ha muszempilla htast akartok eleni, csak ha kicsit tobb idot szantok a pillakra🎀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 22.

Timi0102

2020. május 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de óriásit csalódtam. Egy teljesen átlagos spirálról beszélünk, olyan semmilyen pillákat csinál. Alapból hosszú szempillákkal rendelkezem és nagy szó, ha egy spirál semmit sem tud kezdeni velük. Persze, biztosan van aki ezt a hatást keresi, számomra viszont ez nem elég. Tovább is adtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Ayanna

2020. április 20.

Egy ideje használom már ezt a spirált, és nekem bevált. Nem csomósodnak tőle a pilláim, tartós, nem kenődik, különösebb bajom sincs vele. Egész szép eredményt tudok vele elérni, de azért nem az a hűha hatás, újravenni nem fogom, még keresem az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

MViku

2020. április 19.

A kefe alakja miatt könnyű volt vele sminkelni és erős színe van, ami tetszett.
Az eredmény nem túl látványos, de több a semminél. Viszont 10 perc és néhány pislogás elegendő, hogy a fele a szemem alatt kössön ki.
Árra kifejezetten kedvező, viszont annál többet nem is nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

A kefe alakja miatt könnyű volt vele sminkelni és erős színe van, ami tetszett.
Árra kifejezetten kedvező, viszont annál többet nem is nyújt.

parfumdreams

2020. március 30.

Hasonlóan rossz tapasztalataim vannak vele mint a többieknek. Az elején nagyon könnyű volt vele szép pillákat festeni, hosszított és kicsit dúsított is. A lemosással nekem is voltak problémáim, kétfázisú micellás vízzel sem lehet tökéletesen eltávolítani, ellenben napközben könnyen elkenődik. Kb másfél hónap használat után teljesen beszáradt, használhatatlan lett. Az biztos hogy újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

kata07

2020. március 15.

Sajnos nem igazán lett a kedvencem.Nem igazán tudtam vele szép szempillákat csinálni. Ősze csomósította a szempilláimat, nap végére olyan volt mintha nem is lenne rajtam.Számomra egy nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

FurcsaKavics

2020. február 17.

Ez egy átlagos kis szempillaspirál. Nem sok mindent csinál, de legalább nem műanyagkefés tüskés borzadalom, amivel az ember kikaparja a szemét. Nekem kézre esik, nem nagy a kefés része, a csomagolása is határozottan praktikus. Nem tudok vele drámai hatást elérni, de a hétköznapokra nincs is rá igényem. Nem potyog a nap végére sem, le tudom mosni micellás vízzel, bár tény, hogy csak a nagyját, de a maradék lejön fürdés közben. Én még nem vettem észre, hogy száradna vagy csomósodna, pedig ráadásul púderezés után viszem fel, és ennek ellenére sem tapasztaltam semmi ilyesmit. Valószínű, hogy a hozzáadott rostszálak miatt keletkezik az összetapadós történet, de ezt pár csepp micellás vízzel és kb egy éjszakás pihentetővel meg lehet szüntetni hamar. Nem biztos, hogy újra venném, de ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Anheszenamon

2020. február 1.

Azt gondoltam, hogy megint kifogtam egy olyan példányt az üzletben, amit már kibontottak előttem, mert elég száraz a kezdetektől fogva. De az itteni véleményeket olvasgatva gondolom ez alapból egy szárazabb formulájú spirál. Még csak pár hete használom, nem is napi szinten, mert rajta kívül még 2 spirálom van bontva, de már most kezdi tapasztani a szempilláimat. Nem kuka kategória, de nem vele tudom a legszebb pillákat produkálni. Az biztos, hogy újra venni nem fogom, mert vannak ezerszer jobb szempillaspiráljai a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Zituska77

2019. december 17.

Én viszont nagy szempillaspriál zabáló vagyok :-), ezért kipróbáltam, olyan sokan zengtek róla ódákat. Hát... Ehhh! Valóban egy meglehetősen száraz formula, ami néhány hétig mondhatni még jól is működött, de nagyjából 4 hét után annyira beszáradt, hogy semmi mást nem csinált, mint összeragasztotta a pilláimat. 4 hétig egész jól tudtam használni, én hosszabbítást egyáltalán nem vettem észre, dúsítást igen. Na, de mikor elkezdett beszáradni, akkor már csak csúnya, kócos, csomós pillákat tudtam vele csinálni, és akkor már pergett is napközben. És igen, lemosni sem volt egyszerű. Azt hittem, hogy szépen lejött, erre reggel belenéztem a tükörbe és egy kócos, gyűrött arcú panda nézett rám vissza, pedig 2 lépésben mosom le a sminkemet. Először én is azt gondoltam, hogy újra fogom venni, de aztán a kukába landolása közben rájöttem, hogy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Almina

2019. december 17.

Nem vagyok egy nagy spirálzabáló, így csekély összehasonlítási alapom van, de ez számomra már az első használattól kukavárományos volt. A keféje olyan kialakítású, amivel a legkevésbé sikerült eddig megbarátkozni. Ezzel a nagyon sűrű, rendezetlen kefével képtelen vagyok szépen szétválasztani a pilláimat. Ebben a festék állaga sem segít sokat sajnos. A végeredmény egy csomókban összeálló pilla, ami maximum valamivel látványosabb, mert ráragadt némi festék, de dúsítani semmit sem dúsít. Ha megpróbáltam építeni a rétegeket, annak az lett a vége, hogy csak még rendezetlenebb és csomósabb lett. De ami még ennél is bosszantóbb felismerés lett a használata közben, hogy képtelenség lemosni. Minden este negyed óráig vakartam lefele, szétdörzsölve a szemhéjamat is, de így is rendszerint csak annyira futotta, hogy reggel egy újabb kör lemosásra kényszerültem. A szempilláim elkezdtek hullani a durva mechanikai hatás miatt, vagy a festék miatt, vagy mindkettő miatt egyszerre. Az meg már csak hab a tortán, hogy maszatolódott napközben, ezzel kínossá varázsolva az ábrázatom. Sohatöbbet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.