Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ShadeAnnie, Módosítva: 2020. február 26.

2017-es téli limitált trendkiadás

Rendkívül hosszan tartó szemceruza.

2 árnyalatban kapható

mumini

2019. február 6.

Vízvonalamra szoktam használni, a színe és az állaga is tökéletes. Sok más ceruzával ellentétben stabilan tartja magát ott ahova kenték, nem maszatolódik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Manka87

2018. március 17.

Nagyon szeretem. Pont jó a színe :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Nagyon szeretem. Pont jó a színe :)

Kmanci

2018. március 3.

Nagyon hasonlít a Winter Wonderful kiadás bőrszínű ceruzájára, amit a mai napig rendszeresen használok. Nagyon sokan kérdezik tőlem, hogy mit használok a vízvonalra, már-már a védjegyem, hogy minden fotón ezzel élénkítem a tekintetem. Ahogy az elődje, ez is tartós, és természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Makk Zsuzsó

2018. február 3.

Ez az első ceruzám ebben a műfajban, így nincs összehasonlítási alapom. Viszont nekem tökéletesen megteszi, szépen lehet vele világosítani a vízvonalat, ami picike optikai tuning. Túl is lehet adagolni, szóval elég épp csak enyhén hozzáérintve meghúzni a vonalat.
10%-os kuponnal 674 Ft-ért bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

10%-os kuponnal 674 Ft-ért bőven megéri.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.