Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. április 8.

2017-es januári limitált trendkiadás

Ragyogó árnyék. 3 gyönyörű ünnepi árnyalatú pigment, amelyek különleges ragyogást biztosítanak.

01 Frozen eyes02 Stonecold és 03 Gleaming in the winter sun árnyalatokban kapható

Ár: 1500 (szett, 3db) , Eladó: vivienlovesit
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás: posta (+pk) VAGY személyes átvétel (csak Astoria)

pixxie94

2017. október 12.

A világos barackos színt vettem meg, nagyon szép fénye és színe van, bár nem túl intenzív a fedése, inkább csak fényt ad, szemhéjpúderként is szeretem használni, de még szebb highlighterként. A csomagolása nem a kedvencem, de hozzá lehet szokni, és legalább rendesen zár, nem potyog össze-vissza a festék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Illatanyagok: P-Anisic Acid
Színezékek: Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: P-Anisic Acid

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.