Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. április 8.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es januári limitált trendkiadás

Tűz és jég! Pazar árnyalatú körömlakkok téli árnyalatokban.

4 árnyalatban kapható

Essence Winter Glow I see ice! Körömlakk
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Magnolieae

2017. május 25.

Nekem is a Lumos 03-as árnyalatom van meg. Nagyon szeretem, hogy irizál a színe, igazi gyöngyház szín. Régen volt egy hasonló körömlakkom, amit nagyon szerettem, de sehol nem találtam hasonlót. Ennek a lakknak is az a legnagyobb hibája, hogy csak trendkiadás. Visszafogott, még nude árnyalatnak is elmegy. A hideg, világos bőrtónushoz nagyon passzol. Más alapszín fölé (pl. pasztell világoskék) is kenhető, mivel egy rétegben áttetsző.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

anna22

2017. március 16.

Nekem a szürke Icy Matt van meg. És INSTANT SZERELEM! *o*
Gyönyörű matt, de mégis csillog. I-M-Á-D-O-M! (Kéne a piros is. :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Nekem a szürke Icy Matt van meg. És INSTANT SZERELEM! *o*
Gyönyörű matt, de mégis csillog. I-M-Á-D-O-M! (Kéne a piros is. :( )

Nymphea

2017. január 7.

A lumosi (orgonalila) és a let it glow (barack) árnyalatok vannak meg. Lila mániásként bolondulok ezért a holografáló különlegességért. Szép és visszafogott, tökéletes színek, emellett tartósak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

AmethystGhost

2017. január 4.

A 03 lumos van meg. Az üvegben eszméletlen különlegesnek tűnt, körmökön annyira nem feltűnő, mint azt gondoltam volna, de nem rossz végül is. Pasztell-lila, rózsaszín fénnyel, igazi téli szín. 5 napja kentem fel, és a bal kezemen szinte tökéletes maradt, a jobb kezemen kezdett csak kicsit lepattogni 2 ujjamon, szóval meglepően tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.