Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 25.

2021. tavasz #Pinkandproud limitált kollekció része

Égetett blushlighter, mely kombinálja a pirosító és a highlighter tulajdonságait egy bársonyos, puha textúrában, amely apró arany csillámokat tartalmaz

01 Believe In Yourself! árnyalatban kapható

Cosette

2021. november 3.

Eredetileg a catrice oil infused pirosítóját szerettem volna, de amikor elindult a hype körülötte, teljesen lefosztották (persze azóta azt is beszereztem). Pont akkoriban jött be ez a trendkiadás és a szemöldök formázóval együtt beszereztem. Elsőnek nem igazán jött be, egy kicsit túl rózsaszínes volt (a barackosabb árnyalatok jobban állnak), de egy jó alapra felvéve nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Számomra inkább tavaszi-nyári pirosító, de most is megállja a helyét és a legtöbb embernek jól áll. Blushlighter lévén nem szükséges hozzá highlighter, sokkal természetesebb összhatást lehet vele elérni így. Szívesen nyúlok érte nomakeup-makeup napokon, gyakran használom. Ebelines púder/pirosító ecsettel veszem fel (a pufibb fajtával), így nem túl erős és szépen is terül. Remélem, hogy az essence visszahozza az állandó kínalatba is, mert ez egy olyan pirosító ami nagyon kezdőbarát és szinte mindenkinek jól áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

szilvia.bano

2021. október 24.

Szeretem az Essence termékeket, és a pirosítókat, ezért is vettem meg. Jól viselhető árnyalat, jól pigmentált, tartós, szépen építhető. Elvileg egy blushlighter (még nem próbáltam ilyen típusú terméket, így nincs viszonyítási alapom), gyakoratilag egy szaténfényű pirosító, az én bőrömön nincs különösebben intenzív fénye. Ez persze nem von le az értékéből, mert ettől függetlenül is nagyon jó, ár-érték arányban kiváló, a színe is tetszik. De hogy különbözne egy szaténfényű pirosítótól, azt nem vettem észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 24.

b69a7n

2021. augusztus 6.

Addig-addig gondolkoztam, hogy kell e ez nekem, hogy elfogyott mindenhol. De továbbra is izgatta a fantáziámat, főleg az itteni véleményeket olvasva, pedig alapból nem szeretem a csillámos pirosítókat. Végül elkeseredettségemben olyat csináltam mint még soha - ebayről egy osztrák eladótól rendeltem egyet! :D
És jajdejól tettem! Azóta is szerelem, minden sminkelős napon használom, és imádom! A kollégáim is megdícsérték többször, azok is akik nem nagy sminkesek. Az egyik Jessup ecsetemmel használom, szépen lehet vele építeni. A színe csodaszép a fehér bőrömön, a csillogása pedig egységes, diszkrét aranyos fényként jelenik meg az arcomon. Nagyon-nagyon örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

balogh.andrea

2021. július 28.

Mivel sehol nem találom már, egy kedves barátnőm adta kölcsön pár napra az övét, hogy kipróbálhassam.. Hát, kár volt. Mert most aztán kell, tűzön-vízen át. Az én orcáimon olyan, de ooolyan fénye van, mint eddig semmi másnak. A szín is csodás, olyan jajj-ne-hozz-már-zavarba - pírt ad, nem túlzó, nem sok. A pórusokat sem dobja ki, ami az én bőrömnél nagyon fontos szempont. A tartóssága is kiváló, pedig én sokat telefonálok, és sok más cucc nagy része általában igen rövid úton a kijelzőn végzi, de ez nem, szépen tart a nap végéig.
Lányok, ha bárki bárhol lát még, akkor szépen kérem, hogy azonnal vegye meg nekem, nagyon-nagyon hálás lennék!! 🥺🙏🏻🙏🏻🙏🏻💖💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 28.

Sammael

2021. július 27.

Csoda pirosító. Eddig a The balm cabana boy pirosítóját használtam, de most már többször nyúlok ehhez az Essence limitált pirosítóhoz. Egyszerűen mesés. Kár, hogy limitált. Remélem, hogy a kereset miatt majd folyamatosan kapható lesz 🙏🏼
UPDATE:
ha tehetem mindig ezt használom. Akárhányszor új pirosítót vettem az óta, valahogy mindig visszalépek ehhez a pirosítóhoz. Elmondhatatlanul tökéletes ennyi idő után is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

UPDATE:

minimancs

2021. június 18.

Nagyon szeretem, mióta megvettem csak ezt a pirosítót használom. Kellően diszkrét és mégis szép, természetes hatása van. Nagyon örülök, hogy lecsaptam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 18.

Natalie

2021. június 5.

Csatlakozom a véleményező krémmániás "egyidős" kolleginákhoz;). A Catrice hasonló termékét teszteltem,nem jött be,nem áll jól a narancsos irány,meg valahogy amúgy sem érzem huha terméknek.Az Essence mellett többször elmentem,limitált kiadás,teszter nincs...,bár szemmel láthatóan inkább rózsaszín,mint korall,de nem győzött meg. Aztán belefutottam egy valószínű leejtett darabba,kineveztem teszternek és jól belenyúltam,tetszett.Az arany nem túl erős benne és a fény sem szerencsére,nincs már olyan baba bőröm,figyelnem kell,hogy ne toljam túl. Az árnyalat maga hidegebb rózsaszín,ez passzol hozzám jobban. Amúgy ez az égetett technika nekem valahogy mindig bejött,rajtam tartósabbak jóval ezen termékek és szebben simulnak a bőrömbe/re. Sosem fog elfogyni,nagy adag. Nagyon keveset viszek csak fel a bőrömre,de tetszik magamon igazán,üde,fiatalos,de még sem túlzás,nincs nevetséges hatása 40 feletti arcon sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 5.

TamaraS

2021. május 27.

Nagyon szeretem! Szép fénye és színe van. Nem kopik meg hamar, elég tartós is. Nyárra tökéletes lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 27.

Brunettee

2021. május 27.

Nyilvánvaló volt, hogy a Catrice-es pirosító mellé ő is kell. Hasonlóan jókat tudok mondani rá is, csodás a színe, szép a fénye, és tartós. Az árát ő is bőven megéri. Egy darabig ez a két pirosító fogja kísérni a reggeleimet, felváltva, mikor melyik kerül a kezembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2021. május 3.

A fénye visszafogott, gyönyörű. A színe nagyon univerzális. Abszolút tartós is. Nagyon jó termék. Van több magasabb minőségű pirosítóm, azok sokkal pigmentáltabbak. Egy picit beleérintem az ecsetet, azt finoman felviszem az arcomra, és kész is. Ebbe rendesen bele kell nyúlni, de cserébe hatalmas adag. A végső eredmény viszont ugyanolyan szép, és tartós. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 3.

Emolliensek: Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Kaolin 0 0