Essence

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mSzandika, Módosítva: 2019. október 1.

Lelőhely:   Müller

2019 Essence X Disney kollekció része

"Készíts csodálatos és lenyűgöző megjelenést, a különböző szemhéjfesték textúrákkal. Tapasztald meg a 15 erősen pigmentált, selymes matt, finoman csillogó és intenzív, metál színeket."

Yette

2020. augusztus 3.

Elvagyok vele, bár a paletta szín összeálítása és stílusa nagyon megfogott, összességében mégis csalódtam benne.
A palettában 15 szín található melyek közül 6 alig pigmentált ( ezek főleg a világos áryalatok). A csillámos színek textúráját imádom könnű velük dolgozni szépen fednek jól satírozhatóak, de ecsettel lehetettlen őket felvenni a pan-ből. A mattok formulájával már van egy kis gonddom, eléggé porzanak, ebből fogva sok festéket vesz fel az ecset, és foltosan, darabosan lehet velük dolgozni (akár ecsettel, akár újjal próbálkozom). A trtósságukat illetően az a 9 szín ami pigmentált, eléggé jól fentmarad a szemen, egy átlagos napot többé kevésbé kibír.
Ha egy kicsit alakítottak volna a matt formulán , nagyon szeretném ezt a terméket. De nem is értem mit vártam 3000 Ft-ért. Ha az árát is figyelembe veszem, akkor körülbelül azt a minőséget kaptam amiért fizettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

ppetruc

2019. október 26.

up1.: nagyon szép krémes összeállítás, picit a matt színek porzanak, de ez szinte mindenkinél így van. Csodaszépen építhetőek, más palettákkal is szuperül lehet kombinálni. Nem bántam meg, megéri az árát!

Huhh, tegnap szereztem be, és egyenlőre nagyon tetszik! Ugyan még csak swatcholtam, élesben még nem teljesített, de jónak tűnik. A színösszeállítás tökre a Nabla-ra üt. Később updatelek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

mSzandika

2019. október 22.

Imádom ezt a szemhéjpúder palettát. :). Igazán Nablás a kinézete, nekem egyből a Nabla jutott eszembe ahogy rá pillantottam. Mondanom sem kell az egyik legnagyobb kedvencem Belle a Disney hercegnők közül, úgyhogy mindenképpen megvettem volna, akármilyen. Bár még nem használtam minden színt, de abszolút elmondhatom hogy megérte megvennem ezt a palettát! A csillogós kék szín, valami álom, és az arany színt is viseltem már csodás mindkettő :). Ami engem nagyon meglepett, hogy a mattokat is könnyű eldolgozni, és szerintem krémesek is. Tehát mind a mattok mind a csillogósak nagyon tetszettek kézfejen swatcholva. :) Annyira imádom a nagy tükröt és a belsejét hogy azt el sem tudom mondani. 😊 Még jövök majd update-el ahol majd jobban kielemezem, hogy melyik szín hogy tetszik, mennyire tartós. De ahogy észrevettem nem lesz ezzel semmi probléma. :). Nagyon örülök a Belle sikerének, mert több Disney palettánál előfordult, hogy nem annyira jók a matt színek stb, sokan leginkább a Tianát és a Jázmint kifogásolták, nem tudom azok mennyire jó vételek. Mindenesetre Belle tényleg megérte nekem :) 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Poppyroll

2019. október 14.

Én imádom.🤩Amióta megvettem mindig ehhez a palettához nyúlok. Annyira szép a szín összeállítása. Mindennapi és alkalmi sminket is ugyanúgy ellehet vele készíteni.
Szerintem a pigmentaltságával sincs baj. Kicsit nehezebben kezelhető néhány szín ezért kezdő szemhéjpúder palettának én nem igazán ajanlanám. Viszont jó alappal, eszközökkel és megfelelő technikával gyönyörű lesz a végeredmény, nekem sosem lett még foltos. Nálam 5⭐️.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

hsara

2019. október 7.

Nem tudok egyet érteni az előttem szólóval. Nagyon szerettem volna szeretni ezt a palettát. Megfogott a design, nagyon szépnek és igényesnek mondható ránézésre. 2 db palettát is megvettem, a Belle es a Tianasat, de nekem nagy csalódás. A színek gyönyörűek benne, szép az összeállítás, de a pigmentáltság egy nagy nulla. Egy-két csillámos szín jónak mondható, de a matt szinek (főleg a világosabbak) alog pigmentáltak és foltosak is. Nekem ez egy nagy csalódás volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

min3rva

2019. október 3.

Szerintem a legjobban összerakott paletta a disney-s kollekcióból. A színek szépek és pigmentáltak benne, szinte kivétel nélkül könnyen eldolgozhatóak. Ami különösen tetszik, hogy a vagány árnyalatok (matt és csillogó sötét/világos kékek, matt bordó) mellett nagyon jól kihasználható színek is vannak, mind hideg mind meleg tónusban. Ár-érték arányban tökéletes, bár drágább, mint a többi essence-es paletta, dehát disney hercegnőkkel mindent el lehet adni:)
Eddig semmi okom nincs rá, hogy ne adjak neki 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Eddig semmi okom nincs rá, hogy ne adjak neki 5 csillagot.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0