Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ichigo94, Módosítva: 2021. július 14.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás, 2020. X-Mas Wishes Candy Kisses kollekció része

A cukorka-édes ajakbalzsam mézeskalács illattal hidratálja és táplálja az ajkakat, miközben finom, rózsaszínes tónussal színezi be azokat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

FATIvagyok

2021. január 6.

Sikerült az utolsó darabot megszerezni az üzletben.Kíváncsi voltam,mit rejt ez a kis aranyos tégely. Nem bántam meg,de nem is vennék belőle többször.
Édeskés illata van,a hidratáló hatása elmegy. Szép színt ad.A mostani vírusos időszakban én sem merem használni az utcán.
Ha elfogy,én is megtartom mézit :D .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Ha elfogy,én is megtartom mézit :D .

Jelizz

2020. december 8.

Ennel cukibb ajakapolom meg nem volt , picike kis mezike ki tud ellenallni neki? :D Sajnos eltantorottam a szinetol mert tul eros a szine, jobban orulnek ha szintelen lenne mert elegge kenodik. Kozepesen hidratal , elmegy katagoria. Nincs mezeskalacs illata inkabb edes cukorkas maximum sutemeny illat. (ha elfogy enne a termek o lesz a gyogyszer tartokam )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Ichigo94

2020. november 29.

A külseje és az ára miatt vettem meg. Az illata inkább sima édeskés, mint mézeskalácsos. Nagyon meglepődtem mennyire jó minőségű terméket kaptam ezért az árért. Enyhén hidratál, nem ragad, ízetlen, nagyon szép pirosas színt, telt hatást ad az ajkaknak. Simán el tudom képzelni egy szuper szájfényként is, ha nem lenne bele nyúlkálós, ami a vírus miatt nem túl biztonságos most. Erősebb szemsminkhez is tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.