Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 25.

Kiszerelés:   4,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyosan matt, hosszantartó szájfény

Könnyed, habállagú textúra több órán át az ajkaidon marad, anélkül, hogy kiszárítaná azt. A lapos applikátornak köszönhetően különösen könnyű használni.

3 árnyalatban kapható

tucsoke

2018. július 17.

Szerintem borzalmas. Leárazva vettem aprópénzért, de legszívesebben így sem tettem volna. Az illata jó, néhánynak a színe is, ami miatt megérdemel 2 csillagot, de összességében nagyon rossz. Nem is csodálom, hogy nem gyártják már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

reka63

2017. augusztus 19.

Nem sok olyan termékem van, amire azt mondom, hogy nem szeretem, de ez pont azok közé tartozik. Abszolút nem matt, ragacsos, nem kényelmes viselet. Megvettem, egyszer használtam és azóta a fiókban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Fujituli

2017. április 9.

Jó az illata, finom, krémes az állaga. És akkor a pozitív tulajdonságokból ennyit. Nem tartós. Nem matt. Még a 800 ft ia sok egy olyan rúzsért, ami kb két percig van a szádon. Nem venném mégegyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Lalcsicsi

2017. április 1.

Az illata és a színe tetszett , egyébként nem tartós, mattnak se mondanám, biztosan nem venném meg mégegyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Ruzsorult

2017. március 18.

Nem matt, inkább csak krémes és egyátlatán nem marad meg a számon, fél óra elteltével le is jön, kivéve ha nem csinálok semmit :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 18.

viviennoo

2017. február 26.

darabokban jött le, pedig rendszeresen radírozom az ajkaimat. Furcsa állaga volt, és borzasztóan szárított, de mikor megvettem, nem volt ilyen, rá 1-2 hétre mikor újra szerettem volna használni, már ezt tapasztaltam :/ én is leárazva vettem, de így még annyit se ért. Csak a szép szín miatt kap 2 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

LauraPlaneta6

2017. február 17.

Meg nyáron vettem es le volt akciozva kb. 400 Ft-ra. Annyiért megérte de hogy ez nekem nem matt az biztos. Szép a színe, jo a pigmentaltsaga, de meg fél mattnak se mondanám. Ennek ellenére nem rossz kis termék nem szárítja az ajkakat. Mondjuk nekem igy is tetszik hogy eléggé fényes, de akkor minek van ra írva hogy matt?!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

szofiaa

2017. február 6.

Az árnyalat nevét már nem tudom megmondani, mert lekopott, de nagyon szeretem ezt a terméket. Ténylegesen matt a végeredmény, de nagyon kényelmes viselet, az illatába pedig mai napig szerelmes vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

TimyeK

2017. január 21.

Kiárusításon vettem meg a hot brownie nevű árnyalatot. Gyönyörű a színe, jól pigmentált és isteni az illata. Viszont: nem matt a finishe, egyáltalán nem kényelmes viselni, ugyanis nem tartós, nem szárad, hanem könnyen csúszkál, ráadásul foltosan fed. Az állaga furcsa, mintha be lenne sűrűsödve, pedig bontatlanul vettem. Lehet vele ügyeskedni, el fogom tudni használni,de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

bettidozsa

2017. január 20.

Ajándékba kaptam több árnyalatot is, viszont nem igazán nőttek a szívemhez. A színük gyönyörű, de tartósnak abszolút nem tartósak. Az állagát sem szeretem, nagyon nehezen tudom szépen felvinni, de ha sikerül sem szárad meg, és elkenődik, vagy lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxycinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Antioxidáns, amely a készítmény oxidációra hajlamos hatóanyagait védi az oxidációtól.

Színezék. Piros.