Essence

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2019. június 17.

Kategória:   Sminkek szájra

11 féle árnyalatban kapható

Kiszerelés: 5 ml

Ár: Leírásban , Eladó: DianaS
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
Essence XXXL Shine Lip Gloss/szájfény - 02 Light Candy
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (kb. 2/3-a megvan még), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
lau0658

Korcsoport: < 18
2019. február 14.

1 óra után eltűnik, ráadásul nagyon ragacsos. Az illata a boltban még tetszett (első szájfényem volt), aztán már nem annyira, ilyen műgyümölcsös. De a színe és csillogása szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 14.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Gyerekkorom első szájfénye. Most már nem is látok ilyen csomagolásban a boltokban. Hamar lejön és mindig újra kellett kennem,de annyira szerettem, hogy elhasználtam az egészet és még új színt is vettem. Amikor extra akciós volt a készlet kisöprés miatt akkor vettem egy teljesen átlátszót 250 forintért. Tartósnak nem tartós de amennyi szájfényt kipróbáltam már, egyik sem maradt fennt 1 óránál tovább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

verona997

2018. április 22.

Mikor megláttam megtetszett a szine de miután használni kezdtem megbántam nagyon hamar lejön és mindig újra kell kenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Tincs

2018. február 16.

Szerintem kifogtam egy hibás terméket, vagy nem tudom. Nagyon csúnya volt felkenve, beleült a száj pici barázdáiba, és összecsomósodott. Nem volt egy szép látvány, nem is használtam többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 30.

Szép fénye van, de nagyon hamar eltűnik az ajkaimról. Az aplikátora sok terméket vesz fel, de könnyű vele dolgozni.Összességében nem igazán szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

Zsana1

2017. október 10.

Leértékelve vettem 3 árnyalatot.Nem volt 300ft darabja.Szépen csillog,nem tartós,de valahogy mégis szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

lilianamelodykiss

2017. augusztus 2.

Anyukámnak volt ilyene, azt használtam párszor. A színe nagyon szép volt. Kicsit sokat vett fel az aplikátor, de ez nem is egy nagy baj. Majd egy idő után kettétört az üveg, így bucsút kellett neki intenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

schvabdiana

2017. július 7.

18 Sparkling Papaya árnyalatban vásároltam meg. Ár/érték arányban tökéletes, 5 ml durva 600 Ft-ért és nem kell belőle sokat felkenni - szóval sokáig kitart. Visszafogott, alig látszó, enyhén rózsaszínes-barackos árnyalatú, nagyon szépen fénylő szájfény. Tényleg hidratál, és valóban nem ragad! Szinte érezni a csillámokat a szájfényben! Természetesen nem tartós, de mondjuk ezt nem hirdeti meg a csomagolás sem. Jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

gogtina

2017. június 26.

Pigmentáltnak tűnik az üvegen keresztül, és a vattán lemosás után, de a szájon szinte egyáltalán nem látszik. Nagyon szépen fénylik, az első szájfény ami tetszik magamon, pedig mindig is utáltam a szájfényeket! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

gioia

2017. június 16.

Leértékeléskor nem bírtam magammal és megvettem egy sötét téli napon. A színe fantasztikus pink (36 - Popping Pink), aránylag pigmentált is és nem jön le az első pohár megivásától. Az illata édeskék, viszont ragad, mert hiszen szájfény. (egyéni preferencia vs akciós ár tipikus esete)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, BHT
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.