Essence

Ár:   €3.75   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. március 19.

Ár:   €3.75

A matt hatású, színezett, fényes hidratáló természetes "no make-up" megjelenést és még egyenletesebb arcot eredményez. Az UV-szűrőnek köszönhetően a bőr a kültéri tevékenységek során is védett az UV-sugárzás ellen. Vízálló, ideális sportolási tevékenységekhez.

nusysan

2019. augusztus 30.

Szerintem jó kis alap, ha nincs szükséged fedésre, mert az kb nincs neki, és egész jól bírja az egész napot. Annyi problémám van vele, hogy nappali krémet nem lehet előtte - órákkal korábban se - feltenni, mert ilyen kis gombócokban jön le a cucc, amikor elakarom dolgozni ezt a bb-t. Elég fura, de ha ezt figyelembe vesszük, valamint ennyiért nem rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Erus15

2019. július 30.

Eddig ez a legjobb BB krém amit próbáltam. Még az egész napos izzadást is egész jól bírja. Könnyű a fedése, nincs maszk hatása, tökéletes egy 'no make up'hoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

SabMon

2019. július 22.

Mivel ez nem alapozó, hanem színezett nappali krèm, ezért ne is vàrjuk ugyanazt a teljesítmèny. Könnyű krèm a “sminkmentes” megjelenéshez. Nem tetszik, hogy parfümöt tettek bele, mert irritàlja a rozaceàs bőröm. Enyhèn fed, púderral fixàlható, de az meg màr nem annyira “sminkmentes” nem igaz? Nem is annyira anti-shine, és meleg, párás időben bizony olvad. BB krèmnek elmegy, de csak ha nem veszik össze a bőrrel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

PrincessMarshmallow

2019. július 19.

Nagyon remek kis "bb krém".
A világosabb árnyalatot vettem meg, ami tökéletesen illeszkedik a sárgásabb tónusú bőrömhöz.
Kicsit folyékonyabb a formolulája a megszokottnál, de ez nem probléma, ha óvatosan bánik vele az ember.
A fedése egy színezett hidratálóhoz képest remek, mindennapi viselethez nem kell több. Az apróbb bőrhibákat, a pirosas foltokat nagyjából eltűnteti, a pórusok is kevésbé láthatóak. A korrektor jól eldolgozható rajta, akár a púder vagy a bronzosító is.
Mattító hatása van, valamelyest hidratál, a nap végére az olajosabb részeken egészséges csillogás jön át, nem olajos undormány. Tartósnak bizonyult.
Ujjal és szivaccsal is tökéletesen eldolgozható.
Nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom! :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Nagyon remek kis "bb krém".
Ujjal és szivaccsal is tökéletesen eldolgozható.
Nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom! :3

sabomatilda

Korcsoport: < 18
2019. június 21.

Már több alapozót kipróbáltam, de ez sokkal jobb mint bármelyik amit előtte használtam. Jól fed, tartós, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 21.

zsazsix

2019. június 2.

Nyaranta mindig színezett hidratalora váltok, mert az alapozó nagyon elneheziti a bőröm. Véletlenül találtam rá erre a hidratalora, de teljesen hozza azt amit ezektől a termékekről várni lehet, a fedese nem olyan mint egy alapozóe nyilván, de nedves beauty blenderrel felvive szuperül egysegesiti az arcborom. Nekem ez nyáron bőven elég, problémás borueknek nem javaslom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 2.

vpverapapp2

2019. április 24.

Nekem tetszik nagyon, könnyű felvinni, és ugyan minimális fedést ad, az meg is marad a nap végéig, illetve hidratál is valamelyest. Egyetlen bajom az vele, hogy nagyon sötét, ezért kell világosítanom mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

off06

2019. március 30.

Önmagában és a termékcsalád primerével együtt is szoktam használni. A fedése nagyon minimális, de ettől függetlenül szeretem. Ha plusz fedésre vágyom, korrektorral rásegítek a neccesebb részeken és már kész is. Nekem bejön.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Szabinaj

2019. március 22.

Egy lazább alapozót használtam,ami annyira nem tömíti el a pórusaimat. Megtaláltam ezt a termèket,gondoltam kipróbálom. Az első ami zavart, hogy krémre nem lehet felvinni normálisan,mert ilyen apró fehér szöszök képződnek a kettő keverékéből. Krém nélkül elég jó,viszont fedèse nincsen nagyon. Attól függetlenül még adok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propanediol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.