Essens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgfodrasz, Módosítva: 2013. január 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kolosztrumot és speciális algákból származó kivonatot tartalmazó nappali arckrém. A gondosan válogatott összetevők intenzív hatása segíti a bőrsejtek megújulását, és csökkenti a ráncok méretét. Használja minden reggel alaposan megtisztított bőrre az arc és a nyak területén.

szgfodrasz

2013. április 1.

Sziasztok!
Szerencsére, hogy megismertem ezt a termékcsaládot (Essens). Folyamatosan szeretném feltölteni a termékeket ( arcápoló szerek, tusfürdő, testápoló..stb).
Régóta keresem a megfelelő arckrémet. Az utóbbi időben kipróbált krémek amire allergiás lettem: Eucerin, La-roche posay, Bioderma több féle, Sante...és még sorolhatnám. Elkezdtem használni ezt a krémet és nincsen rá allergiám. Nagyon kellemes állagú, könnyen beszívódik. Az arc a krém használata után nem lesz fényes, zsíros. Nem lettem pattanásos tőle. Anti-aging hatású.
Bátran ajánlom mindenkinek! Érdemes kipróbálni.

friss: Január eleje óta használom az első tégelyt..szerintem még kb.1 hónapra biztos elég ami még benne van...tehát kb. 4 hónapra lesz elég az 50 ml-es tégely...ez nem rossz!!!! Allergiám nem alakult ki, tehát bátran ajánlom mindenkinek. Az éjszakai változatából csak próba tasakot vettem, több napig használtam azt is és arra sincsen allergia. Ajánlom az érzékeny bőrűeknek. Ár/érték arányban (mivel az 50 ml. minimum 4 hónapig elég!!) nagyon kedvező, havi 1.550 Ft-ra jön ki..a minősége tökéletes!!! Nézzetek utána, "google a bartátunk"!! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 1.

Sziasztok!
Bátran ajánlom mindenkinek! Érdemes kipróbálni.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lauryl PCA, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca, Algae Extract, Aloe Arborescens Leaf Extract, Algae Extract
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!