Essential Care

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 9.

Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Naurel.hu, 3990 Ft

Az Essencial Care díjnyertes babafürdetője ideális az esti pancsoláshoz. Organikus aloe verával, kamilla és körömvirág kivonattal, valamint olívaolajjal ápolja a picik bőrét és haját. Használata 3 hónapos kortól ajánlott.

Mentes a szulfátoktól, parabénektől, mesterséges színezékektől és illatanyagoktól. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

axelakiss

2017. augusztus 25.

A legjobb babafürdető termék!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

A legjobb babafürdető termék!!!

aivil

2016. augusztus 10.

Nagy kedvencünk! Egyrészt érdemes csak megnézni az összetevőit - színtiszta természetes hatóanyagok. Másrészt imádnivaló az illata. A kislányom egyszerűen rajong érte. A nyaralásra elfelejtettük magunkkal vinni, ezért egy másik készítményt használtam, amit ott helyben vettünk és akkora hisztit csapott, hogy jóformán nem lehetett megfürdetni. Szerintem ez csomó mindent elárul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Zellerlevel

2016. április 20.

A kisbabámnak addig szeretnék organikus termékeket adni, amíg csak lehet, ez alól a tisztálkodószerei sem kivételek. A szintetikus illatanyag szinte egyikből sem hiányzik soha, ezért kerestem valami egészségesebb alternatívát a picinek - imádjuk ezt a fürdetőt, mi több, én is ezt használom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>