Essential Parfums

Ár:   22 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. szeptember 6.

Ár:   22 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

“E parfüm az arisztokratikus kalabriai bergamottnak állít szikrázóan szép emlékművet, amit rózsa- és jázminszirom, valamint puha fák tesznek még nemesebbé, és amelyeket finom tonkabab puhít.” – Antoine Masiondieu mesterparfümőr

A legjobb minőségű, napsütötte kalabriai bergamot, rózsaszirmokkal, jázminnal és a Comore-szigetvilágból származó fenséges ilang-ilanggal. A cédrusfa melletti tonkabab Venezuelából, fenntartható ültetvényekről származik. Sugárzó boldogság a parfümüvegből!

Terkabarka

2020. szeptember 6.

Máris okom van update-elni, ugyanis a legvége szinte egy az egyben Bvlgari Voile de Jasmin lett, picit fűszeresebb változatban, amit viszont -bár szeretek - már nem szeretnék magamon érezni. Emiatt nem veszek csak, mert különben az eleje, közepe gyönyörű. Számomra emiatt csak 4 csillag lett a vége

Nerolis vásárlás mellé kaptam tesztert. Kis natur lezárt papírtasakban van a 2ml szórófejes minta. Kibontottam a tasakot, csak abba beleszagláztam: száraz, fűszeres illat csapta meg az orrom, na mondom, ezzel sem leszünk barátok. Azért este fújtam a bőrömre, essünk túl rajta alapon. És dobtam egy hátast 😄
Ez valami brutál szép illat. Az első 10 percben folyamatosan változik, először egy nagyon friss, citrusos illat, ami azonnal elkezd melegedni, teássá válni, egy idő után meg fűszeressé, mégis puhává, de a friss-meleg-teás érzet végig megmarad. Bőven van szillázsa és egyelőre brutál tartósnak is tűnik. Bár tök más, mint a D&G 18 La Lune (ami nagy kedvencem volt), mégis érzek némi hasonlóságot, valószínüleg a teás vonulat miatt. Érdekes és összetett illat. Szerintem őszre lesz az igazi, amikor már jön az esős, borús idő, de azért a nyár még vissza-visszaköszön, mert kb ilyen ez az illat is: egyszerre frissítő és melengető
Még nem tudom, hosszútávon bírom-e, mert tényleg elég erős illat, ha változik a véleményem, updatelek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.