Essie

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. április 29.

Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Multifunkcionális alap-és fedőlakk
  • Argánolajjal gazdagított
  • Segít megerősíteni a körmöket
  • Fedőrétegként fényességet és védelmet nyújt

bflora

2020. október 30.

Nagyon elégedett vagyok vele! Essie lakkokkal használom alap- és fedőlakként is, és így legalább 1 hétig fennmaradnak a színek. Ezenkívül nem tapasztalom azokat a problémákat, amiket a többi alaplakknál pl. buborékok, lassú száradás, besárgult körmök. Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

kvpanna

2020. október 5.

Nagyon szuper lakk. Én alap és fedőlakként is használom, kb 1 hétig bírja vele a lakkozás. Nekem alapból minden körömlakk lepattog 1-2 nap után,de ezzel meglepően sokáig bírja. Úgy néz ki, hogy más márkák lakkjaival is kompatibilis szóval ez plusz egy pont ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

miko02

2020. augusztus 8.

Én csak alaplakként használom, annak remek. Gyorsan szárad, az apróbb barázdákat kitölti a körömfelszínen, szépen terül rajta a szín, elégedett vagyok. Egy rétegben viszem fel, így lassan fogy. A drogériás lakkok közül az egyik legdrágább, de szerintem megéri az árát.
Örülök, hogy végre itthon is lehet kapni a márka termékeit, már nagyon itt volt az ideje. :-) Maradjon is így, jó sokáig!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Ziiman

2020. május 26.

Egy csoda. Alaplakk és fedőlakk egyben. Gyorsan szárad, nagyon tartós. Imádom. Tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Peptidek: Retinyl Palmitate Polypeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.