Essie

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. április 23.

Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Fedőlakk, géllakk hatással
  • Rögzíti a színt
  • Magas fényű, intenzívebb színt biztosít
  • Gyönyörű és ellenálló körmök

Ár: 1000 Ft , Eladó: O
Állapot: 5x használtam 1 rétegben, majdnem tele az üveg, Helyszín: Budapest II.,, fizetés: személyes átvétel, foxpost

Lina14

2020. október 16.

Számomra ez a leginkább a Sally Hansen Mirror topperére hasonlít, nem csíkoz, nem keni el a nzomdázást és nagyon fényes. Nekem épp elég ideig tart bár én gyakran cserélem a lakkozásaimat. Az egyetlen ellenvetésem az az, hogy össze tudja húzni a lakkozást, vagyik csinál egy barázdát ott, ahol felkened, szóval pl ha az alatta lévő lakk magasabbra nyúlik a körömágyadnál, elég látványos lesz, hogy nem fedted be teljesen a színes lakkot.
Update: a felénél elkezdett iszonyatosan besűrűsödni, és az ecset sem a leghosszabb, így gyakorlatilag halásznom kell a cuccost, és nagyon lassan szárad, 2 óra után még mindig elmozdult

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Vicuska918

2020. május 27.

Szép fényt ad a körömlakknak, de nem lesz tartósabb tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Szép fényt ad a körömlakknak, de nem lesz tartósabb tőle.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725, Violet 2

Szintetikus színező anyag. (Lila)