Essie

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztinareka, Módosítva: 2024. április 15.

Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Tápláló alaplakk
  • Nr. 260 Rosa árnyalat
  • Ceramid komplexszel dúsított formula
  • Ápolja az egyenetlen sérült, elszíneződött körmöket
  • Csíkmentes végeredmény

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nevermind

2024. június 18.

Csodaszer! A körmeim soha életemben nem voltak jók, lemezesen törnek szakadnak mar kb ha 2 millimétert növesztettem őket. Se vitamin se mas lakk eddig nem használt.
Sajnos egy csillag minusz mert ez a matt rózsaszín borzalom ami nem tűr meg maga felett semmi màs lakkot szörnyű, de akinek nagyon gyenge körmei vannak mint nekem annak szerintem ez kis áldozat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 18.

Christina

2024. április 16.

Én nagyon szeretem ezt a lakkot. Két rétegben kenem, és fölé az Essie Stay Longer fedőlakkját használom. Nekem így 5-6 napig is kitart. Ha magában használom egy szatén finise van a lakknak, és valóban hamarabb kopik. Az én körmeimnek kifejezetten jót tett, gyorsabban nőnek és egészségesebbek lettek. BB cream nails hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 16.

krisztinareka

2024. április 15.

Már másnap elkezdi ledobni magát és a felette levő réteget, két naposan pedig vállalhatatlanul elhanyagolt állapotot produkál. Már ez önmagában elegendő a használhatatlannak minősítéshez. Hiába a ceramidos tápláló hype, ha két naponta lehet lakklemosózni és újra manikűrözni. Ettől eltekintve csíkoz is de legalább extrém gyorsan szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.