Essie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

E- vitaminnal, ginko bilobával és ásványokkal segíti védeni a körmöt a töredezéstől.

Tvylvis

2017. március 20.

A Millionails primerrel (igen, az alaplakk alá való, nekem is utána kellet néznem :-)) együtt használom, és meg kell mondjam, csodát tett a körmeimmel. Eddig mindig azzal küzdöttem, hogy két-három hónapos váltásokkal egyszer jó, egyszer ramaty állapotban voltak a körmeim. A fő probléma ilyenkor nálam a lemezesedés. Kentem és szedtem én már elég sok minden, de eddig ez a két Essie lakk vált be legjobban (meg sok víz, a Schaebens bogyója, és néhány körömágybőrápoló). Erre az Essie duóra jön két réteg OPI színes lakk, majd az Essie Good to go fedőlakk. Tartós, szép és gyors manikűr az eredmény. Nem olcsó, tudom, de nekem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.