Essie

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. április 28.

Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Segíti a körömlakk rögzítését
  • Megelőzi a körmök elszíneződését
  • Meghosszabbíthatja a körömlakk tartósságát

Pinkie28

2021. március 21.

Nagyon szeretem, 6 napig fennmarad vele a körömlakk! Gyorsan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Nagyon szeretem, 6 napig fennmarad vele a körömlakk! Gyorsan szárad.

dobiga

2021. március 5.

Egyik ismerősöm ajánlotta, hogy csodát művel a körömmel. Novemberben szántam rá magamat, hogy vegyek belőle egyet, eléggé drágának tartom. Az elején még buzgón használtam, de sajnos nekem nem vált be, ugyanúgy lepattog a lakk a körmeimről 2 nap után, mint az olcsóbbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Honeyhair

2021. február 19.

Nem nagyon lehet erről mit írni. Úgy tökéletes, ahogy van. Ezzel és a Speed Setter fedőlakkal 4-5 napig simán bírja nálam bármilyen lakk, az Essie lakkok pedig még tovább is. Soha, de tényleg soha nem volt még ilyen tartósságot biztosító lehetőség a birtokomban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 19.

emiko

2020. november 9.

Beton biztos alap. Nagyon imádom. Könnyebben tudom rá a lakkot is felvinni, mint a pucér körmömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

La-Fee

2020. augusztus 13.

Igen, ez az alaplakk tartósabbá teszi a lakkjaimat. Szintén két réteg essie lakk megy rá és a gél fedőlakkjával tökéletes eredmény érhető el. Így ekem kb 6 napig bírja, ami nálam csoda.a körmöket tényleg védi az elszíneződéstől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Zsozsi21

2020. augusztus 13.

Már több hónapja használom, és teljesen meg vagyok elégedve vele. Ezzel az alappal, két essie színnel és a speed setter fedővel 1, néha akár másfél, 2 hetet is kibír a lakkozás, napi egy- két mosogatással. A rétegek közt mindig meghagyom a teljes száradási időt, és a köröm végén az élt is lezárom velük. Mivel sokáig elég, számomra megéri az árát, eleinte emiatt ódzkodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Pdrea

2020. július 28.

A fertőtlenítükkel széttört körmömet szépen rendbe hozta.Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 28.

A fertőtlenítükkel széttört körmömet szépen rendbe hozta.Szeretem :)

Vicuska918

2020. május 27.

Sajnos a tartósságon nem javít. Csak akkor marad fenn a lakk 3-4 napig, ha nem nyúlok semmihez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725, Violet 2

Szintetikus színező anyag. (Lila)