Esszencia

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Esszencia natúr hajbalzsamok alapja egy Behentrimonium methosulfate nevű növényi eredetű hajkondicionáló anyag, amit a szőlőmag olajából nyernek ki,ez az anyag könnyen terül a hajon és selymessé teszi. Csökkenti az elektrosztatikus hatást, ami a fésüléskor keletkezik. Használatával a haj könnyebben fésülhető, fényesebb lesz, kevésbé töredezik. A balzsamot E vitaminnal és panthenollal dúsítottuk, hogy vitaminokkal is tápláljuk a hajat. A 100 %-os hígítatlan rózsafa illóolaj bőrnyugtató, baktériumölő hatású, a száraz haj ápolására különösen ajánlott.

• Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate mentes
  • Szilikon mentes
  • DEA mentes
  • Mesterséges színezék, mesterséges illatanyag mentes
  • növényi eredetű, természetes összetevőket tartalmaz, melyek táplálják a hajat,
  • kondicionálja a hajat,
  • antisztatikus hatású,
  • megkönnyíti a haj kifésülését,
  • hajlékonyságot, tartást ad a hajnak,
  • lágyítja, selymesíti, fényesíti a hajat,
  • vitaminokban gazdag,
  • használatával a hajszál rugalmassá, ellenállóvá, könnyen kezelhetővé, fényessé válik.

misno

2017. október 10.

Ettől sem vagyok elragadtatva, ahogy a sampon párjától sem. A szárazságon nem javított sajnos. Elhasználom, ha már megvettem, de őszintén szólva bármelyik alverde balzsam jobban teljesít, és olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

brigi50c

2017. május 11.

amellett, hogy szulfát-és szilikonmentes natúrbalzsamként reklámozza magát, van benne enyhe szulfát és zsíralkohol is, de ha ez még nem lenne elég, förtelmesen büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

BeatrixG

2017. február 25.

Imádom! Már több mint egy éve csak natúr termékeket használok, de balzsamból mindig mást vettem, mindegyikkel volt valami bajom. Most rátaláltam a tökéletesre! 😍Könnyen terül a hajamon, kifésülhető lesz, csillog-villog minden hajszálam, nem zsírosít! Csoda!🤗

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

jessy1210

2016. július 11.

Samponjával együtt használom, és meg vagyok vele elégedve! Ahogy ott is írtam, könnyebben fésülhető a hajam, kevésbé száraz. Az illata finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol