Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2015. október 27.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

vfejes

2015. május 25.

Régebben volt ilyenem, nagyon szerettem. Sok szemöldök ceruzát próbáltam, ez az egyik legjobb volt. A mínuszt azért kapja, mert az ára brutális, és ugyan még így is vállalnám, ha nem fogyna annyira gyorsan. Túl hamar elfogyott ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

torppicur3

2015. március 13.

Imádom ezt a ceruzát, nagyon puha, így könnyen lehet vele dolgozni és egész nap a helyén marad! Egyedüli negatívum az ára, ami elég borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

umpalumpa

2014. november 20.

Tudom, hogy kifutó termék, de az új szemöldökceruza (a highlighteres végű) nem elég hamvas a szemöldökömhöz. Az egy kicsit vörösesebb, nekem meg szinte fekete a szemöldököm. Ez a régebbi típus szürkésebb árnyalatú, pont megfelel. Puha, mégsem kenődik szét. Teszteltem. Az ára nem baráti, de kaptam ajándékba :D és kuponnal vette az illető. Így volt 4700 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

RicoCake

2013. március 14.

Jó termék! Nekem a blond van meg ez egy hamvas szép világos árnyalat, passzol a szőke hajamhoz! Nem venném újra, de nem a termékkel van a baj, hanem azzal hogy nekem csak egy ici-pici csík szemöldököm van, mert szedem (nem tetszik az eredeti formája) ezért rajzolom magamnak meg... Viszont szerintem az összes szemöldök ceruza a szemöldök kiemelésére vagy a ritkásan nőtt szemöldök kiigazítására való. Szóval én maradok a szemhéjpúdernél tartósabb is és szebb is lesz az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 14.

szambi

2012. december 1.

Amire való arra tökéletes, de elismerem, hogy ugyanezt egy olcsóbb is tudja. Ettől függetlenül teljesen elégedett vagyok vele.
Ami szomorú, hogy csak két színben kapható. Bár nekem pont megfelel a sötétbarna, akkor is furcsállom, hogy a szőkékre nem gondoltak. Én azért elvárnám egy ekkora márkától.
Fontos, hogy csak annyit tekerjünk ki belőle amennyit használunk, mert visszafelé nem lehet tekerni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.