Estée Lauder

Ár:   26 900 Ft és 31 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. július 21.

Ár:   26 900 Ft és 31 700 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Fejjegyek: olasz bergamott, mandarin virág, gyömbér

Szívjegyek: frangipáni, kókusz

Alapjegyek: borostyán, pézsma, kasmírfa

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

adrika128

2022. augusztus 9.

Kifújás után egy kis ideig teljesen Black Opium (amit egyébként én szeretek), aztán csillapodik és átvált kókuszos-virágos illatra. Szerencsére nem egy émelyítő vaníliás-kókusz, mint nekem az Alien Goddess-e, ez annál frissebb/lágyabb. Tartóssága szerintem egy közepes. Rajtam inkább bőrközelivé válik, nem egy nagy hatósugarú feltűnő illat. Kicsit lehetne nagyobb szillázsa, ezért adok 4 csillagot csak. Összességében nagyon kellemes kis parfüm, de nem csak nyárra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 9.

NyMLaura

2022. április 27.

Mikor Bulgáriába repültem, a duty free-be szaglásztam először, akkor ott egyszeri megtekintésre megtetszett ez a tipikus nyári, kókuszos-tejes illat. Rá egy évre mikor akciós volt az estée lauder honlapján, megrendeltem (mert amúgy kicsit borsos az ára). Az illatra jól emlékeztem, és azzal meg is voltam nagyjából elégedve, de a tartóssága sajnos kb. tényleg mint a nyári naptej. Bemész a Balatonba és leázik, ergo kimész az utcára és egy nagyobb fuvallattal elillan. Te sem érzed..más sem érzi. Az üvege megnyerő, kis aranyos, kompakt, maga az illatvilág tetszik és jó irány, de tartóssága és ár-értékaránya miatt max. 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

nanook9212

2022. március 22.

Wow. Köszönő viszonyban sincs az eau fraiche változatával! És itt most nem csak atartósságára célzok. Konkrétan tök más a két illat, össze se lehet hasonlítani őket. Míg az eau fraiche leginkább egy gyurmára emlékeztet, addig ez az EDP már inkább megközelíti azt, amit naptejes/nyaralós parfüm illatnak nevezhetünk. Sosem gondoltam volna de az EDP-ről először nekem a Black Opium jut eszembe...persze ez csak kifújáskor van így, után kapjuk meg a kókuszos-vaníliás naptej illatat, de addig Black Opium, amit nem igazán értek, hiszen az egy tömény kávé illat, de ebben nincs kávé...szóval nem igazán értem, hogyan lehetséges, de tetszik :) Ez a parfüm leginkább arra emlékeztet, mikor nyaraláson tetőtől talpig illatoztam a kókuszos naptejtől és jeges kávét iszogattam napozás közben xD
Viszont erős! Kegyetlen erős, úgyhogy nem feltétlenül csak nyárra való és senki ne essen abba a hibába, hogy a skin scent változatát veszi meg ehelyett, hogy az majd biztos a gyengébbik verziója. Gyengébbnek gyengébb, de totál más a kettőnek az illata, konkrétan semmi közük nincs egyháshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

Moncsaka

2021. augusztus 3.

Csodálkozom hogy nincs róla vélemény. Pedig annyira finom .Nem tolakodó,de felhívja magára a figyelmet. Nyári estére,bújós illat. Eddig számomra a legjobb Lauder parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)