Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ahogy azt már megszokhattuk, az Estée Lauder minden évben megörvendezteti az embereket nagy sikerű nyári illatának, az ikonikus Bronze Goddess-nek egy újabb, limitált kiadású változatával, mely elődeihez híven a napcsókolta bőr illatát idézi. E sorozat idei tagja a Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017, ám most - az előző évektől eltérően - egy újdonságot is köszönthetünk az Estée Lauder illatok között: a Bronze Goddess régóta várt, EDP töménységű változatát, melyet megalkotói érzéki, nyárias, vidámságot hozó illatként jellemeznek.

Fejjegyek: mandarin, gyömbér, bergamott

Szívjegyek: sambac jázmin, kókusz, frangipáni

Alapjegyek: vanília, kasmírfa, pézsma, ámbra

Ritus33

2019. január 31.

Nekem csalódás. Elcsépelt naptej illat, bár tudom, hogy sokan szeretik. De akkor is. Mintha nem is edp lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Lexi99

2019. január 17.

Nagyon dögös és nőies illat!
Tartós is! Tervezem a beszerzését!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Nagyon dögös és nőies illat!
Tartós is! Tervezem a beszerzését!

primadonna

2018. október 19.

Bronze Goddess-nek nincsen párja! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Bronze Goddess-nek nincsen párja! <3

BTLaura

2018. szeptember 8.

Engem is elért a Bronze Goddess mánia. Nyár eleje óta keresek parfümöt magamnak, nyár végére megtaláltam. Az egyik kezemre a skinscent került, a másikra ez. Ég és föld! Ami nagyon furcsa volt, hogy az első pár percben nem is éreztem a parfümöt...Aztán megjelent és maradt és imádom! Az én orromnak egyedibb, exkluzívabb, mint néhány drágább darab, amik végül a bőrömön mindig valamelyik Avonos illatra emlékeztettek. (Amiket egyébként szerettem, csak nem azt akartam most.) Viszont tény, hogy nekem sem egy nyárias illat végeredményben, hanem egy nehezebb őszies/télies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Ellen120

2018. július 19.

A Bronze Goddess skinscent a nyári signature illatom, reménykedtem benne, hogy ez jó kiegészítője lesz. Hát nem. Az nem baj, hogy nem hasonlít az illatuk (miért kéne), de sajnos tényleg középszerűre sikeredett. Ritkán használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Svetlana

2018. június 9.

Üssetek agyon, kövezzetek meg, vessetek a mókusok elé:de nekem ez tetszik. Igaz, nem nagyon ismertem a BG család többi tagját, így nem volt elvárásom vele szemben és nem volt mivel hasonlítanom. Ámbátor: Egyik kezemre ezt fújtam a szaküzletben, másik kezemre a sima edt-t és mindegyik más-ezt rögtön észrevettem, amit az eladónő rövidre zárt azzal, hogy nem más, csak egyik edt, a másik edp. De-erősködtem,- nem hasonlítanak, mindegyik nagyon jó, de ez esetben ez edp nem az edt tartósabb mása, hanem vmi más. Ekkor hagyott faképnél,és képzelem miket gondolt magában rólam (OPNI minek zárt be stb.). Én meg itthon ülök a dilemmámmal, szaglászva felváltva a kezeimet, hogy melyiküket is válasszam?!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

Boszkakő

2018. május 28.

Egy félreértésből adódóan ez került a csomagomba az üzletben. Felajánlották, hogy kicserélik, de már felbontottam, szaglásztam, valahogy nálam maradt, nem vittem vissza. Kétség kívül, nem egy egyedi illat. Az orrom mostanság a nich parfümök szagolgatásához szokott és bizony mellbevágó a kezdeti harsány kókusz illat. De fél óra után csillapodik, háttérből előtűnik a többi összetevő kavalkádja, a vaníliával az élen. Érzetben hirtelen egy napsütötte tengerparton, pálmafák árnyékában, édes koktéllal a kézben találjuk magunkat. Szerintem csak szabadtéri programokhoz ajánlott, irodai viselésre alkalmatlan. Romantikus nyári estéken viszont abszolút el tudom képzelni, ha a társunk nem allergiás a kókuszra, mert azért az végig nagyon előtérbe kerül. Nagyon megnyugtató egyébként, nem is gondoltam, hogy így hat rám. Összességében nem bántam meg, hogy nálam maradt, kedélyjavítónak kiváló. De azért ez 3 csillagnál nem több. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

bobekecske

2017. május 12.

Micsoda csalódás. Ha nem tudnám, sosem jutna eszembe, hogy ez a Bronze Goddess kollekció tagja. Nagyon emlékeztet a mostanában népszerű gourmand illatokra, kellemes, de elég unalmas.
Ha nem lett volna semmilyen előzetes elvárásom, akkor se lennék oda érte, de mivel a Bronze Goddess illat edp verziójaként lett beharangozva, így nem tudom nem lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

szeliger

2017. május 10.

Igazán nagy csalódás. Kezdődik az üvegnél, a modern forma szöges ellentétben áll a barokkos óarany színnel, ráadásul az üveg nem átlátszó. Kifújáskor alig érezni az én bőrömről valamit, virágok sehol, aztán úgy negyedóra elteltével egy télies, kasmíros illatba fordul át. Az ámbra kifejezetten bántó, rajtam izzadtságszagú és hiába az édeskés, vaníliás, kasmíros alap, nem jó viselni. Tartóssága 4-6 óra, parfümhöz képest meglehetősen gyenge.
Biztos az is közrejátszik, hogy nagyon szeretem az eredeti, évek óta ismét és ismét boltokba kerülő, jól ismert skinscent illatot és valami hasonlót vártam, tartósabb kiadásban. Ég és föld, köze nincs hozzá, a kollekció szégyene, ajándékba sem kéne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 10.

Makk Zsuzsó

2017. május 5.

Sajnos túldominálja a kókusz és a vanília. Érdekes, nekem sokkal egysíkúbb és unalmasabb illat, mint a skinscent. És tartósságban sem múlja fölül. Kár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: BHT