Estée Lauder

Ár:   7250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2018. augusztus 22.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Egyedi gélcerura, mely kitölti, formálja és definiálja a szemöldököt.

A könnyen felvihető, hosszan tartó, építhető és vízálló színek akár 12 órán keresztül is tartanak. A beépített kefével tökéletesítheti az eredményt.

edusi

2018. október 3.

Ajándékba kaptam arckrémek mellé, kb. 1/2 évig állt a csomagban.Mikor végre kipróbáltam.Azóta mindennap használom és imádom a géles állagát és a végén található kefével szépen összedolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.