Estée Lauder

Ár:   14 540 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Ár:   14 540 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A legendás Cinnabar modernizált újrakiadása.

Fejjegyek: jázmin, mandarin, narancsfa virága

Szívjegyek: liliom, szegfűszeg, gyöngyvirág

Alapjegyek: szantálfa, pacsuli, tömjén

Ár: 1.400.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm
Ár: 5 ml / 10 ml 1.600 Ft / 2.800 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

Dottir

2019. október 21.

Szerintem is alternatívája az Opiumnak, de ha az Opium nehézsúly, akkor a Cinnabar viszont a szuper-nehézsúly (bár ha jobban meggondolom, a mai Opium inkább középsúly). Én ezt mélyebbnek, komolyabbnak érzem az Opiumnál, az balzsamosabb, párásabb, fülledtebb, ez pedig szárazan-porosan fűszeres, melegen izzó illat. Szinte fűti a bőröm, olyan közel hajolva beleszívni, mintha parázs fölé hajolnék, a melegség átjárja a légutakat és szinte lehatol a tüdőig. Mondjuk én a porosságát is érzem rendesen odabent, de egy jó Cinnabar-szilikózist bármikor bevállalok. A leszáradása enyhén füstös rajtam, olyan Magie Noire-szerű füstölős, szóval tényleg egy illatos-fűszeres-füstös egzotikus parázsban sülhetünk-pácolódhatunk ha ezt választjuk. Kinek melyik a nyerőbb, de mivel olyan nehéz választani, az a biztos, ha mindkettőből tart az ember lánya. Kegyetlenül erős és tartós, elég az egyetlen pumpányi fátyolon gyorsan átgyalogolni. (Hihetetlen hogy ezt mondtam:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Verona5

2018. december 22.

Az YSL Opium edt 1977 könnyített verziója, kisebb hatósugárral és tartóssággal. Hétköznap sokkal jobban viselhető darab, nem riasztja el az átlagpolgárokat, és talán a buszra is fel lehet úgy szállni vele, hogy nem nyanyáznak majd le. Na nem mintha nagyon érdekelne! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 22.

Marcsi66

2017. november 12.

Az Ópium megszerzése 30 évvel ezelőtt,,,,,,parfümben a legtöbb,érzelmi szinten amit produkált,nincs hova tovább,biztos közrejátszik a fiatalságom,és hogy a lehetetlen lett a cimborám,Na ez az Ópiumnak természetesen a réginek,lágy szellőcskéje,hozzá viszonyítva igen ( nem ismerem az eredeti 78-as Cinnabar illatát,de mint egy kis hugica kb), Szép ez az új kiadás,őrzi és igyekszik fenntartani egy valaha volt álomképet,,,,Klasszikus keleties hangulat,ultranőies parfüm,szegfűszeg a virágok között,kis fahéjasság,majd az elmaradhatatlan tömjén,,,,,,gyengéd és marasztaló így együtt,
kiemelkedő a mostani felhozatal mellett még inkább,,,tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

kiemelkedő a mostani felhozatal mellett még inkább,,,tartós

googles

2017. október 12.

Na ez az illat nálam nagyon nem. Elviselhetetlenül tömény, pedig szeretem a fahéjat, stb. Ez így egy túltolt katyvasz nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 12.

egyboszorka

2016. szeptember 16.

Az igazság az, hogy ez szebb rajtam, mint a ' 78- as eredeti. Ott rondálkodik a bőrömön az ámbra- benzoin duó, adva némi " mirigyszagot " ( saját meghatározás, leírni nem tudom...). Itt nincs ez a fajta bosszantás.
Ennek a parfümnek az eleje a legszebb. Kirobbanó szegfűszeges virágillat, gyönyörű, kiegyensúlyozott, ultranőies. Ha így maradna a végéig, hát minimum körbecigánykerekezném a kék túra útvonalát kiskosztümben és magas sarkú cipőben, szigorú balerinakontyban. Az előtolakodó tömjén megment ettől a kihívástól, bár szerencsére a szegfűszeg és a liliom sikeresen kordában tartja, úgyhogy perverz magánszámot nem tud elővezetni.
Szép, nőies, melengető virágos- fűszeres, a klasszikusságot megőrizni tudó illat, felhőkarcolómagasan a mai drogériás- parfümériás felhozatal felett. Itt nem bánom a régi variáns megszűntetését, határozottan jól sikerült a plasztika...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citral, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Farnesol, Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.