Estée Lauder

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2014. október 14.

Kiszerelés:   2,2 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Világosít, elfed, kiemel.

Ár: 6999 , Eladó: Nooora
Állapot: néhányszor használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

DodoSztmkls

2019. szeptember 16.

11 ezer az új ára, most már, az adatlapon még kevesebb szerepel. Nem hiába double Wear vonal, nagyon jól teljesít ez is!
Régóta keresek korrektort szem alá, és olvastam, hogy ez arra is tökéletes. Szuperül lehet az ecsetes megoldást hazsnálni! Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

HeniM

2019. január 4.

Színben a 3C Medium van meg, ami elég kellemes színt ad, bár még harcolok az ecsettel, mert folyós :D
Szeretem, egyszerű használni és csinos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Szeretem, egyszerű használni és csinos

sheol

2018. május 29.

Több árnyalatban is használtam, nyáron sötétebbet, télen világosabbat.
Télen nagyon csalódott voltam, azt hittem, hogy pocsék a termék, valamit változtattak rajta, míg ki nem derült, hogy az alapozómmal volt gond (Double Wear Nude Water Fresh). Nem simult bele a bőrbe, hanem foltos maradt, darabokban jött le, szemnél beleült a ráncokba, folyt össze-vissza le a bőrömről. Aztán alapozót cseréltem, és azóta minden gond megszűnt. Akinek nem jött be, ajánlom, hogy először az alapozójában/arckrémében keresse a hibát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Több árnyalatban is használtam, nyáron sötétebbet, télen világosabbat.

braram

2017. március 15.

Miután nekem sajnos a Bobbi Brown Tinted Eye Brightener nem vált be, tovább keresgéltem, és végre megtaláltam ezt. Nem ül bele a ráncokba, könnyen eldolgozható, pont annyira világosít, amennyire szeretem. Újravevős <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Zsazsaci

2015. december 7.

Nagyon régóta keresem a tökéletes korrektort/highlightert a szemem alá, mert vékony a bőröm, karikás a szemem. Az alapozómat vettem meg és megkértem az eladót, hogy tegyen is rám belőle, mert siettem valahova. Mondta,hogy tenne valamit a szemem alá. Ez volt az. Azonnal megvettem, és azóta szeretjük egymást. Nem ül bele a ráncokba, nagyon korrektül fed, és a pandafoltokat is tökéletesen elfedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Alice83

2015. november 22.

Nekem csak kipróbálni volt szerencsém de..huuuh..nem semmi termék..végrre valami ami nem matt vagy kemény..szép egészséges fénye van ..viszont drága..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

EszterV

2015. augusztus 20.

Egy szép sárgás színt ajánlott az eladó, nagyon elégedett vagyok vele, szuperül ellensúlyozza a karikákat.
Hónapok óta használom, elég drága, de újra fogom venni, mert nagyon jól teszi a dolgát. ♡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

umpalumpa

2014. december 1.

Végre az enyém :D! A 2w árnyalat jelenleg a tökély. Áradozhatnék, de már az elődjénél megtettem (Ideal Light). És mégis ez annál is jobban teccik. 20 % kedvezménnyel 6ezer párszázért nekem megérte. Az Ideal Light-ot nem mondanám mattnak, de ez annál nedvesebb érzetű és hatású. Már az állam és a szám sarkánál kialakult sötétebb mélyedést is ezzel korrigálom. Csillagos 6-os!
(Hozzáteszem, hogy nem nyújt 100%-os fedést, de nem is az a célom, mert kevés erős fedésű cucc tud olyat, hogy nem ül a még nem létező ráncokba sem. Ezért inkább ne fedjen tökéletesen, de ne nézzek ki bohócnak, vagy idősebbnek a vaskos takarás miatt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.