Estée Lauder

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mamba22, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 18.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált

Közepes fedést és félig matt végeredményt adó alapozó, mely tartós és valódi színt ad a bőrnek. Rendkívül könnyű és kényelmes viselet. Olaj- és illatanyag mentes.

Ár: 6500 Ft , Eladó: boghyca
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Debrecen , fizetés: Utalás /MPL, FOXPOST, POSTÁN MARADÓ
melanie500

2019. október 24.

Up 2019: Hála a Magasságosnak rájöttek, hogy ez működik úgy is, ha kibővítik a színskálát. Továbbra is szeretem es tartom magam a lenti állításaimhoz. Szép finish, könnyű eldolgozhatóság, elég tartós, nem maszkos. Egyetlen bajom vele, hogy spf van benne, így fényképezős-esti-elmenős programokra nem a legjobb választás, mert vilagítani fog a fejed a képeken.
2018: Komolyan nem értem a cégeknél a 'nnna ez úgy tűnik bevált az embereknél, gyorsan szüntessük meg!' elvet. Ez egy kiváló alapozó volt! Megfelelő finish-el, fedéssel és tartóssággal. Jó, egy hosszabb napot nem bírt ki teljesen, azért a nap végére megkopott, de legalább egyenletesen. A színskála gyatra volt ez tény, de miért könyörgöm miért nem lehetett volna ezzel a formulával azt kibővíteni? Neeeem. Kellett csinálni egy új alapozót water winter wonder woman néven (na ahhoz is lesz mindjárt egy-két szavam) és ezt megszüntetni. Bravó.
Imádtam. Visszasírom. Akarom újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Imádtam. Visszasírom. Akarom újra.

plotusmakeup

2019. június 18.

Legjobb minden napos alapozó! Nem nehéz, levegőzni is hagyja a bőrt, kicsit fényes érdemes lemattítani púderrel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Azalea

2019. április 3.

Sajnos hiàba próbàlgattam mindenhogy felkenni, nekem nagyon gyenge volt a fedése, mintha egy szìnezett hidratàló lenne, pedig nincsenek nagy bőrhibàim.Kerülgettem egy darabig, aztán kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Emmi27

2019. április 2.

Imádom! Hétköznapokra tökéletes, közepes fedésű félmatt hatású alapozó, ami méltán lett a Double Wear család tagja, hiszen tartós mint minden ami DW :) A Clinique Buffer alapozó ecsetével lehet a legszebben eldolgozni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Redlips

2018. december 23.

A kedvenc alapozóm, amit már nem gyártanak és jelenleg a régi készleteimet élem fel belőle. Nem tudom rátalálok-e a méltó utódjára. Nekem ez az alapozó pont elég fedést adott, nagyon természetes hatású volt és extra tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

pont

2018. október 7.

aki a sima dw könnyebb, hétköznapibb változataként venné, az ne tegye, nem sok közük van egymáshoz. nekem a fő problámám az volt vele, hogy nagyon nem tartós és könnyen átfényesedik, kopik. mondjuk az én bőröm kombinált, szárazabb bőrön talán jobban működhet, mert amyúgy felkenéskor az összkép szép, de nekem így nagyon semmilyen volt 10+ ezerért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Boriskajuliska

2018. szeptember 10.

Nyárra szerettem volna egy kicsit könyedebb alapozót és erre esett a választásom. Itt jutottam hozzá egy kedves krémmániás lany közreműködésével:) A fedése valóban elmarad a sima DW-től, mondjuk ez is a cél. Könnyű felvinni az újjaimmal így nagyon gyors az alapozás, viszont hamarabb átfényesedik. Rövidebb napokon kitart, de egész napra azért Nekem kevés. Ennek ellenére elégedett vagyok vele. A 2.0 szín passzol a bőrömhöz ami sárgás tónusú, és a sima DW 1W2 sand ill. 2W2 rattan árnyalatokat használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Alice83

2018. július 22.

Nagyon maszkos volt..nagyon..arra viszont jó volt h fényvédőhöz keverjem..ára horror volt én csak féláron vettem ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

sheol

2018. május 29.

Nagyon szerettem. Nyárra tökéletes volt, nem maszkszerű de szép fedésű alapozó, jól lehetett rá sminkelni. Aki szerette ezt, ne próbálja ki a Nude-ot, mert csalódni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Lulufej

2018. április 3.

Nagyon szerettem volna kipróbálni, mert jókat olvastam róla. Korábban volt sima DW alapozóm, de én azt túl soknak éreztem. Múlt héten sikerült egy kis tesztert szereznem belőle, ami két használatra volt elegendő és ez sajnos kevésnek bizonyult ahhoz, hogy rohanjak felvásárolni. Túl merevnek érzem az állagát, nagyon nehezen tudtam eloszlatni a bőrömön. Egyszer ecsettel próbáltam, másodszor blenderrel, talán az utóbbival jobban tudtam dolgozni. Nagyon kiemelte a száraz részeket a bőrömön és beleült a pórusaimba. Ami tetszett, hogy valóban nem mozdul el, nem fényesedik át, megmarad rajta a pirosító/kontúr. Lehet, hogy a hidratálómmal nem akart közreműködni, lehet, hogy a teszter volt már régi... nem tudom, de kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Phenyl Methicone, Hexyl Laurate, Methicone
Emulgeálószerek: Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Methicone
Tisztítószerek: Magnesium Laureth Sulfate, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Színezékek: CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.