Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ency091, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Magas fénnyel vonja be az ajkakat.

Estée Lauder High Gloss Szájfény,clinique,artdeco, body shop
Ár: 1000 , Eladó: seen
Állapot: Kepen lathato, Helyszín: Bp. 12.kerulet, fizetés: Szemelyes atvetel 12.ker vagy posta
Kiezapcsa

2017. december 9.

Ha nagyon csillogó ajakra vágyik valaki, ezt bátran ajánlom. Nem tudok rá rosszat mondani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

AKiss

2017. október 11.

A 07 pearl árnyalatban még pár éve vettem glamour-kuponnal, van kettő is, az egyik bontatlan, talán még használható :) Nekem tetszett a színe és állaga is, és van egy kis gyümölcsös illata, az nagyon bejön :) Egyébként ragad, persze, de minden szájfény ragad :) Szeret(t)em, így *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 28.

Hogy ki ne maradjon a sorból, róla is megemlékeznék. Kissé édes ízű, a 20-as Coral Reef árnyalat a tubusában narancsos-pirosas, ajkakon szinte alig észrevehető. Az eredmény szép, azt el kell, hogy ismerjem.
Talán már nem is kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Talán már nem is kapható.

ViviAnne

2016. április 23.

Flamingo árnyalatom van ebből a szájfényből, ami nude barnás mégis kicsit rózsaszínes árnyalat apró csillámokkal. Nagyon szép fénye van, szájfény létére elég tartós, ám picit ragad. Az illata nekem nagyon tetszik. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

juditkaa70

2015. november 28.

Szép színei vannak,és tartósak. Kellemes édes illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

Szép színei vannak,és tartósak. Kellemes édes illata van. :)

emcuscicus666

2015. szeptember 19.

Az elso, ami eszembejut, az a rettento edes illata. Meg mindig nem dontottem el, hogy ez jo avagy rossz. Nekem egy sotetlila arnyalat van meg, es a szamon is visszaadja ugyanazt a szint. Nem mozdul el, es viszonylag tartos is, de nekem egy kicsit ragados. Jo jo, de nem hiszem, hogy vennek tovabbi szineket belole...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

mrs.criss

2014. február 18.

szép színek és tartós!! kevésbé baráti ár, de ha vki egy szájfényre vágyik,ami nem mászik le már a buszmegállóban ezt vegye meg!! én nem vagyok 1 nagy szájfénygyűjtő de ha összeadom az elmúlt 2-3 év 'jajdeolcsó' vásárlásait,kijön 1 ilyen ára pl glamour nap.és akkor sem tudod elhasználni ha mindennap felteszed 2x, mert nem lehet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

biki-ni

2013. augusztus 29.

Nagyon szép színek vannak, picit ragacsos nekem és a felvitel nehezebb applikátor nélkül, de ez nem von le a tartósságból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

bogibooo

2013. július 1.

nekem a 30-as golden goddess van meg,ez úgy tudom nyári kollekciós szájfény. Az illata roppant kellemes édeskés, de nem tolakodó nem irritáló. Kicsit macerás ebből a tubusból felvinni, én az ujjammal szoktam, de ez egyéni probléma. Közepesen tartós,közepesen pigmentált, viszont nem ragad,ami nálam plusz ont,főleg így nyáron... négyest adok, mert az árát sztem nem éri meg, de szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Nekem is a Berry árnyalatú van és nagyon tetszik a színe, bár kicsit ragadós... tartósságát illetően viszont mindenképp megérdemli a 4 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.