Estée Lauder

Ár:   15 780-17 860 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   15 780-17 860 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Fűszeres, keleties illat, középpontban a meleg ámbrával. A fejjegyek közt megtaláljuk a friss mandarint, a bergamotot, a grapefruitot és számos zöld jegyet is. Szívjegyei, a gardénia, a frézia, a rododentron egész nap sugárzón friss hatásúak. Édes fás jegyei teszik kellemes, visszafogottan vonzó nappali parfümmé.

Estee Lauder- Intuition
Ár: 1700ft+pkg , Eladó: 0808
Állapot: saját parfümömből frissen fújva-5ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, postán maradó
2.800,-Ft postával Estee Lauder Intuition
Ár: 2.800,-Ft ajánlott postával/foxposttal , Eladó: Piri11
Állapot: használt 10 ml-ből 2 fújás hiányzik, Helyszín: --, fizetés: csak posta
Phoenix19

2019. január 26.

Meglepődve olvasom mennyire sarkalatosan eltérőek itt a vélemények. Íme egy újabb eltérő vélemény. Azzal kezdeném, hogy az Intuition olyan távol van a nyanyás illatoktól, mint Makó Jeruzsálemtől. A nyanyás orientálokat messziről kerülöm. Ez egy modern, hangulatos, fiatalos illat, szerintem egy húszéves is simán fújhatja, akár farmerban is. Sportosan elegáns, nem követel "bizonyos" öltözetet vagy kort, sőt még a titkárnő tanfolyamot sem kell hozzá elvégezni. Köszönőviszonyban sincs az ún. púderes illatokkal, ebben aztán semmi púderes vagy porszerű jelleg nincs. Zamatos grapefruit, narancs, mandarin édeskés virágokkal, fákkal egy szelíd ámbrás alapon. A parfüm leírásával messzemenően nem értek egyet, ez nem egy fűszeres-keleties illat. Ez hülyeség. Tessék megillatolni a Cinnabart, Opiumot, Shalimart stb. Az Intuition teljesen más jellegű. Nagyon vonzó, rendkívül nőies. Úgy érzem soha nem tudnám megunni. Vidám, bájos, csupa derű, gondtalanság, harmónia, igazi napfényes illat. Egy gyönyörűség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

pomme

2017. október 27.

Pont olyan benne az ámbra, mint a Yohji Yamamoto pour femme-ban. Nekem ilyen erős illatjegyként ez kicsit sok. Alapnak, a háttérben jobban szeretem a melegségét, mint így bele az arcomba. Sajnos míg Yohji-val igazi dream team lettük (szigorúan ruhára és nem bőrre fújva), addig vele sajnos nem tudok megbarátkozni, mert szerintem nem olvad rendesen össze az ámbra napos melegsége a kesernyés-savanyú citrusokkal, pedig mindkettőt szeretem a maga helyén, meg amúgy illenének is egymáshoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

googles

2017. október 13.

Közepesen tetszetős számomra. Ámbrás és meleg illat, de az a plusz hiányzik belőle, ami megfogna. Nincs szerencsém az EL illatokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 6.

2017.10.06. Jöttem lepontozni a benne lévő pirosak miatt. Amiben három vagy több a piros, azzal így bánok, nincs pardon... De azért nagyon sajnálom.

2017.06.24. 35 alatt ezt az illatot nem ajánlanám, mert ehhez a parfümhöz egy érett, kiforrott, és elegáns személyiség szükségeltetik. Fiatalok csúnya szóhasználattal és az első benyomásaik hatására, gondolatmentesen nyanyásnak is neveznék szegényt. Még egyáltalán kapható? Olyan régen találkoztunk... ő is meglapult egy költözős dobozban, ami Pandora szelencéjeként tárulkozott fel előttem és mintha karácsony lenne, kerülnek szépen sorra elő a finomságok. Már nem is tudtam visszaidézni, olyan régen használtam, illetve inkább viseltem ezt az illatot, ezért pedig fél pont mínusz járna...Most, hogy egy szettből ismét előkerült, azonnal "megillatoltam", közel olyan lelkesedéssel, mintha tényleg ajándékot bontanék. Határozottan van benne valami különleges - és ezért pedig minimum két további pont kapásból jár a mai semmi illatok világában. Finom, tartós, de jó, hogy előkerült!!! Az üvegéről is muszáj szót ejteni, ami önmagában is egy remekmű. Nem csak megérzés... hanem biztos is, hogy nálam ötösre vizsgázott, ismét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 6.

szilva82

2017. szeptember 2.

Lehetne Nemzetközileg a Titkárnők, és közszolgák illata....ha netalán erre is törvényt hoznának/van rá esély/, ez az illat tökéletes lenne nekik.
Kiskosztüm, körömcipő, veres köröm, rúzsika./Ez most undorító általánosítás volt.../
Keleties??? Hol???Mi???
Púderes, szolíd tisztaság illat. Ennyi.
Hozzám a büdös életben nem fog passzolni, ami nem gond, nem is erőltetném magamra....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Keleties??? Hol???Mi???
Púderes, szolíd tisztaság illat. Ennyi.

hógolyó

2017. június 24.

Tartós, különleges, nagyon nőies illat. Imádom! Florentina: a szaküzletben is láttam (bár csak az ár cimkét: 50ml 20e..). A notinon is fent van, a lauder honlapon is. Csak sajnos a gyönyörű csomagolást elvesztette: egyen üvegcsét kapot (hogy változott-e a beltartalom azt sajnos nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

egyboszorka

2016. július 14.

Sajnos az én bőrömön nagyon nem. Semmi melegség, semmi fűszeresség, semmi ámbra. Inkább egy friss- zöldes illat, amiből a grépfrútot és a gardéniát határozottan kiérzem, a többi jegyet nem tudom beazonosítani.A leszáradás végén, de már nagyon bőrközelben érzek derengeni, valami minimális kis vaníliát. Rajtam ez az illat egy az egyben Calvin Klein Truth, ami elég érdekes, mert mindkét parfümöt Alberto Morillasnak köszönhetjük, és mindkettő 2000-ben látott napvilágot. Ugyanezt a párhuzamot írtam le a Mester 2015-ös nagy dobásainál, a Salvatore Ferragamo Emozione- nél és a Bvlgari Goldeánál is. Nagy varázsló ez a Morillas mester, hiába, na...

Friss. Ő viszont megérdemli a teljes, azonnali és feltétel nélküli felminősítést. Az embert mindig érik meglepetések, tapasztalat, rutin ide avagy oda. Ahogy Hérakleitosz hagyományozta ránk: Pantha Rhei- minden folyik. Az egyetlen állandó a változás maga. Rajtam Ő változott. Gyönyörű zöldvanília lett. Nem túl édes, inkább friss vanília, fűszerességet nem érzek, a gardénia viszont mennyei, amúgy is nagy kedvencem, de itt !!!
A változás olyannyira utolért, hogy ebből üveges lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

A változás olyannyira utolért, hogy ebből üveges lesz...

HDR

2016. március 22.

Olyan érzés viselni ezt az illatot, mintha a Ferragamo Incantot, a Nina Ricci Premier Jour-t és a Guerlain Lys Soleia-t mosták volna össze, illetve azok hangulatát, stílusát idézi fel bennem, hiába különbözőek.
Finom enyhe vanília (bár gondolom ez az ámbra), némi zöld aláfestéssel, ami pihe-puha sálként bújik hozzám már vagy a hatodik órában (bár becsapós a garbós pulcsi, de nem érdekel). Megnyugtató, biztonságos, anyuka illat. Egyáltalán nem mondanám öregesnek! Egy fújóst szívesen elhasználnék belőle, sőt az emlék kedvéért a Nina Ricci helyett ebből tartanék itthon (rajtam nagyon hasonlatos ahhoz az illathoz, csak a Lauder kevésbé édes).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

tothszilvi75

2016. február 26.

Anyósom lepett meg vele. Nem bízta a véletlenre, 100 ml-s kiszerelést kaptam. Szerintem életem végéig kiart majd. Időtlen klasszikus, zöld illat, feminim férfin is el tudom képzelni. Ritkán kívánom csak, talán jobb időben ez majd változik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

Dormir

2016. február 16.

Szeretem az EL illatokat, de őt látatlanban is leírtam. Túl érettnek, uncsinak képzeltem. Jó nagy hülye voltam!
Kollégám használta, és én először azt hittem, Bvlgari Jasmine Noir-t fújt. Mély, bársonyos,fás alapja hozta azt a balzsamos, előkelő, misztikus hangulatot.
Frissen a csuklómon viszont a ragyogö citrusai miatt a Chanel Allure kikezdhetetlen optimista eleganciája idéződött meg. Az makulátlan, bájosan vonzó, megbíztható fiatal nő, akinek a derűje úgy kell ebben a világban, mint egy falat kenyér.
Télen, hidegben esne legjobban, de nem kizárt, hogy meleg időben is jól muzsikál.
Klasszikus és modern. Sikeres, de nem törtető, nem erőlködően szexi. Valódi nő, egy friss anyuka lágy mosolyával, egy fiatal lány derűs, pajkosságával.
Fás, az elején melegen citrusos, a végén vaníliás édességbe hajlik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 16.

Fás, az elején melegen citrusos, a végén vaníliás édességbe hajlik.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate