Estée Lauder

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

3 féle módon viselhető szempillspirál

Önmagában hangsúlyt ad a szempilláknak, a szempillaspirál előtt használva még jobban kiemeli a festék hatását, a szempillaspirál után biztosítja a vízálló hatást.

claudia.nyilas

2019. március 6.

A hosszítós szempillaspirállal egybecsomagolva vettem. Csak ha még drámaibb hatást szeretnék, alkalmakkor használom. Ezelőtt a L’oreal fehér színű primerjét használtam, ez sokkal jobb, mert nem maradnak fehér részek, hiába igyekszel bevonni a spirállal az egész területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

umpalumpa

2019. január 2.

Nekem is szettben van a Sumptous Extreme spirállal.
A primer önállóan is elég nekem hétköznapra, hosszabbá teszi a pilláimat. Drogériás szempillafestékkel is jól működik, de a saját márkával még szebb. Igen, hamar szárad és kemény lesz, ezért igyekezni kell azonnal rákenni a másikat. A hajlított kefécskéket szeretem, mert vékony domború is és jobban fel tudom nyomkodni vele a pillámat. Lemosáskor alaposabbnak kell lennem, többször át kell törölni a szemem környékét az intenzív szín és több anyag miatt.
A feketesége szuper, mert meggondolhatom, h rátegyek-e még vagy elég lesz magában. Ugyan ezt gyorsan ki kell találni :P. A fehér primerek esetében nincs választási lehetőség.
(Személy szerint szeretem a kis kiszerelésű darabokat, egyrészt kézre áll, másrészt nem érzem akkora pazarlásnak, amikor kidobok egy pici tubust, ha már nem jó, mint a nagyot, amit sosem tudok maradéktalanul elhasználni. Nem sminkelek minden áldott napon.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 2.

Nekem is szettben van a Sumptous Extreme spirállal.

Lussi

2018. december 2.

Először egy szettben vettem, de azóta már többször is újra vásároltam. A rövid szempilláimon nagyon sokat segít ez a primer, hosszabbnak tűnnek és jobban szétválasztja őket, mintha csak szempillaspirált használnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

handig

2018. április 10.

Tényleg hamar megszárad így figyelni kell hogy primer és rá egyből a szempillaspirál. Én EL szempillaspriált használok hozzá hát iszonyat különbség van mikor nem primerezek.
Ez a primer műszempilla hatást csinál én imádom! 4 csillag mert tényleg ügyelni kell hogy ne száradjon meg még a spirál előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

senskin

2018. március 2.

Csak minőségi spirálokat vásárolok, ezt egy szettben vettem. Szóval a spirál mellett ő is benne volt. Sajnos, nagy csalódás! Inkább veszek kettő spirált, minthogy alá primerezzek a szempilláimnak ezzel! Semmire nem jó! Egy mozdulattal is rákeményedik a szempillámra, utána nem olyan szép a spirál felvitele mint enélkül! teljesen értelmetlen termék, tiszta pénzkidobás! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

brenata

2017. december 23.

Eddig nem is jutott eszembe, hogy szempilla alapozót használjak, de kaptam ajándékba a Sumptuous Infinite spirál mellé. Hihetetlen szép pillákat varázsol. Önmagában is szebb lesz a pilla, de a Sumptuous Infinite spirállal együtt nagyon szép szempillákat eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

marliz

2017. december 18.

Primerként használom. Szebb lesz a végeredmény, elég utána egyszer rámenni a szempillaspirállal, viszont elnehezíti a pilláimat. A feje sem praktikus nekem, küzdök vele kicsit a felvitelkor. Az EL primer plus szempillaprimere viszont nagyon bevált, az előbbi problémák azzal nem jelentkeznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

bobekecske

2017. november 16.

Nagyon elégedett vagyok vele, arra, amire szántam, teljesen bevált: a fantasztikus hatású, ám a használhatatlanságig kenődő Charlotte Tilburry Legendary Lashes spirálom alá és fölé használom, így szinte vagy egyáltalán nem kenődik. Hatásában teljesen más, mint ha egy vízálló / nem kenődő spirált használnák a CT alá/fölé, mivel amikor azzal kísérleteztem, vagy túl soknak bizonyult a két festékanyag, vagy pont elvett a CT spirál drámia hatásából.
Alapvetően nem szertenék két spirállal bajlódni hosszútávon, a CT spirált nem hiszem, hogy újra venném, mivel enélkül az alap nélkül nekem használhatatlan, de ha már birtoklom, így legalább el tudom használni.
Alapvetően úgy gondolom lehet szuper spirálokat találni olcsóbban, amikkel önmagukban is szép hatást lehet elérni, de vitathatalan, hogy jól végzi a dolgát ez a termék. Önmagában nekem nagyon-nagyon kevés, viszont sokkal jobb a fehár primer társainál használni, pont a színe miatt (nem üt el).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

dobolank

Korcsoport: >54
2017. augusztus 28.

Meglep, hogy nem véleményeztem még:) Nagyon szeretem, már a sokadikat használom. A gyengébb spirálokat is feldobja, hát még a jókat... tartósít, de nem tesz leszedhetetlenné semmit.
Egy alternatív felhasználást is találtam neki: véletlenül ezzel húztam ki a szemöldökömet egy nagy rohanós sminkelés során a MAC spirál helyett - és napokig fennmaradt, szóval én azt mondanám, hogy akinek belefér egy óvatosan festett fekete szemöldök, próbálja ki:) Nekem amúgy necces, de érdekes tapasztalat, most már 3-4 napja látom fenn - pedig nagyon óvatosan, csak a szőrt festettem, amikor elkezdtem észrevenni, hogy mit csinálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

dendi

2017. június 13.

Nagyon szeretem, nagyon jó termék! Estée Lauder szempillaspirál alá használom és nagyon jó alapot ad. Elég utaná csak egy réteg szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.