Estée Lauder

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: umpalumpa, az összetevőket feltöltötte: Sh4ayoa, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Csökkenti a bőr kifényesedését, szabályozza a faggyútermelést. Alapozó alá használva a bőr sima, egyenletes és hibátlannak néz ki.
  • Csökkenti a pórusok megjelenését, méretét.
  • Bőrnyugtató és kiegyensúlyozó zöld tea kivonatot és E-vitamint tartalmaz.
  • Ideális normál, kombinált és zsíros bőrre.
  • Olajmentes, illatmentes.

Estée Lauder Matte Perfecting Primer+ EL Nutritious
Ár: 2990 Ft, csere nem érdekel , Eladó: Qwerty1234
Állapot: Eredeti bontatlan , Helyszín: Szolnok, fizetés: Posta vagy foxpost. Személyesen Szolnokon
Lyne

2019. április 7.

Úgy látszik megint én megyek az árral szemben..DE, muszáj lehúznom ezt a terméket.. Arckrémet és alapozót is használok a márkától, amiket imádok, de ez a primer durván kritikán aluli!! Amint felkenem olyan érzésem van, mintha egy szilikon maszkot raktam volna a fejemre.. de csak érzésre ilyen, ugyanis amint felrakom az alapozót, a szemem alatti ráncokba, illetve a homlokomon lévőkbe, - amik primer nélkül nem annyira látszanak, - elképesztő módon belecsücsül és annyira felerősíti őket, hogy simán dob rajtam 10 évet... mattító hatása kemény 2 órán keresztül hatott, utána a T zónám vállalhatatlanul kifényesedik! Rettenetesen rossz primer, nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Lencseee

2018. május 22.

Itt csaptam le rá, és milyen jól tettem. Szuper! Igaz csak EL és tarte termékekkel próbáltam, de azokkal hibátlanul megy együtt. Újravevős lesz, mert talán ez a legkönnyebben beszerezhető primer itthon azok közül, amik nekem tetszenek. Ez is, mint minden EL arckence 5 csillag. (Lassan teljesen elrabolják a szívemet:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

briu

2018. február 16.

Nekem, nem olajos a bőröm még csak nem is kombinált, nálam szépen működik megtartja az alapozót, pirosítót stb, Hidratálókrém fölé használom, önmagában alapozó nélkül viszont nem igazán látom a kiegyenlítő hatást. Szerintem megleszek nélküle is . . .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

szbanna

2017. október 1.

A legjobb primer, amit valaha használtam a vegyes típusú arcbőrömre. Tökéletes bőrfelszínt eredményez, hasonló márkájú alapozóval kifogástalan a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

kisnyuszi83

2017. január 11.

Kb. három hete használom, szóval volt időm a tesztelésre. Kis mennyiség elegendő, kiválóan el lehet oszlatni az arcon. Nem okoz mitesszereket, mattítja a vegyes típusú bőrömet a szükséges helyeken. Erre viszem fel az alapozót, ami ugyan nem Estée, de rokon (MAC) :))) Akciósan jutottam hozzá 25%-kal olcsóbban a D-ben karácsonyi akció keretein belül. Megérte. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

rekag

2016. október 25.

Nekem bevált, hatásában nagyon hasonlít a Clinique Superprimer-re, csak az EL valóban inkább zsíros/kombinált bőrre való, mert tovább segít a mattításban. Könnyű állagú, fehér színű primer, én a fényvédőm fölé használom, óvatosan beleütögetem (nekem kenem) a bőrömbe, aztán jöhet az alapozó. Felvitel után ne várjuk, hogy totál lemattítja a bőrt, inkább bőrfényű a finishe, de talán pont emiatt nagyon jól bele tud tapadni az alapozó. Én EL alapozókat használok egyébként is, úgyhogy így saját berkein belül nagyon jól működik, lehet hogy más márkájú alapozókkal már nincsen ilyen jó barátságban, erről nincsen tapasztalatom. Nekem bevált, csakúgy mint a Clinique primer, úgyhogy ez a kettő nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

umpalumpa

2015. február 3.

Nagy csalódás :( Egy ilyen márkától és ennyire drága primertől azt vártam, hogy betartja, amit ígér.
Olajos bőrre biztos nem való. A T-zónám főleg melegben, de még télen is fényes, zsíros. Ezt is az esküvőmre vettem áprilisban. Jó, hogy otthon kipróbáltam, mert nagyon rosszul jártam volna. Egyszerűen lemászik a sminkkel együtt. Melegben 1/2 óra alatt, hűvösebb időben tovább tart egy kicsivel. Használom BB krém alá az orcáim két oldalára, de nem veszem észre, hogy tartósabb, simább, vagy bármivel is szebb eredményt adna. Eleinte azt gondoltam én vagyok a béna. De sehogy nem akar együttműködni. Azt a sok pénzt másra is
költhettem volna.
Update: kicsit rehabilitálnom kell szegény terméket, de nem nagyon :). Egy sminkes videós-tippjeiben láttam, hogy szem alá ken primert (szemkrém, primer, korrektor), hogy ne üljön be a ráncocskákba a korrektor. És ez nekem nem jutott eszembe! Kipróbáltam és kicsivel tovább maradt sima a szemem alatt a bőr. így kaphat még egy csillagot. Az arcom többi részén továbbra sem akar jól viselkedni...

Meg egy frissites: teli idoszakra adok meg egy csillagot, mert a szarazabb(!) reszeken egy vekonyabb bb kremet is szepen megtartott tobb oran at(melegben erre nem kepes). Ezt vajon miert ajanljak zsiros borre? Szoval igy elhasznalom, es aki olvassa ezt a velemenyezest mar tok hulyenek nez annyit varialok ezzel a kencevel. Draga, nem arra valo, amire szantak, de elhasznalhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

költhettem volna.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sucrose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.