Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   75 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   75 ml és 150 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kicsi, mégis hatalmas. Ez az úttörő eszencia az arcvízben aktiválja és erősíti a bőr alapjait, hogy felfedje fiatalos, angyali ragyogását.

• Mikro-célzott: Gyorsan és mélyen behatol a bőrbe, hogy megújítsa és kiegyensúlyozza.
  • Mikro-tápláló: Pontosan meghatározott koncentrációban tartalmazza exkluzív Micro-Nutrient Bio-Ferment hatóanyagunkat.
  • Mikro-aktív: A bőr több természetes megújító képességét is aktiválja, hogy feltöltse és kisimítsa.

Ár: 1400 , Eladó: galivali

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TekiLala

2022. január 9.

Beauty boxból jutottam hozzá egy kis mintához. Nagyon drágának találom, így nem fogom újravenni. Könnyen beszívódik a bőrbe, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Megfelelően hidratál. Egyáltalán nem csíp. Elég belőle pár csepp is egy használatkor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

bernadettu

2021. december 30.

Alapvetően jó kis esszencia, kevés is elég belőle, szép összetevők, jól hidratál. Nekem egy minta kiszerelés jutott amiből az esetek többségében több folyt a tenyerembe és emiatt kicsit ragacsos maradt a bőröm de estére tökéletes volt.
Viszont a hivatalos weboldalon utoljára elérhető infó alapján a teljes kiszerelés 30 000 Ft felett van. Ezért a pénzért attól függően hol vesszük meg 5-8 koreai esszenciát vagy tonert kapni, nálam ezek kb 8-12 hónapig kitartanak. Emiatt egyáltalán nem éri meg még akkor sem ha a csomagoláson lévő kis tegely alapján 2 évig elállna felbontás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Milva07

2021. szeptember 17.

Ajándékszettben kaptam 30 ml-es kiszerelést. Bőröm szerintem koromhoz képest jó állapotú, nem érzékeny, nem ráncos,nem fakó, egyéb gondjaim sosem voltak(akne,mitesszer...) .Ez a kis esszencia nagyon könnyed,kellemesen terülő, jó érzés a bőrbe masszírozni.Nem veszik össze semmivel, kipróbáltam, kerül alá és fölé minimum 2-2 réteg, mindennel kompatibilis volt eddig.Rendkívül kiadós, eg-két csepp elég még a dekoltázs is bekenhető vele. Kellemes alap a többi,vastagabb rétegnek, De .... Itt jön a kritika: egy ilyen árfekvésű terméknél részemről elvárás lenne a normális adagolhatóság, mert még egy nyamvadt lyukkal ellátott belső "kupak" sincsen benne, vattakorongra meg nem fogom locsolni ebben az árban....Bosszantó, filléres apróság.El fogom használni, örömmel, újravásárlása megfontolandó, ajándékba jöhet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Vicus

2021. augusztus 24.

Mintám volt belőle, ami jó pár használatra elegendő volt. Hidratáló hatását észrevettem, de nekem is ragacsos lett tőle a bőröm, azonban mivel mindig tettem rá mást is, így nem zavart. Hosszútávú hatásról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

EvandEra

2021. augusztus 2.

Azon kívül, hogy olajos zsíros lett az arcom tőle és ragadtam mint egy matrica mást nem vettem észre. Reméltem hogy egy ilyen kaliberű márkában találom meg a Szent Grált, de megint csalódnom kellett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

jubileum

2021. július 30.

Na csak felkeltette az érdeklődésemet annyira ez a kis cucc a KM boxból, hogy ma megérkezett egy 30 ml-s méret. Igazából a 7 ml is egész sok volt, pár csepp elég arra, hogy jól szétvigye az ember a bőrén, mint egy szérumot, most tervezem konzisztensebben használni, aztán kiderül. Amíg a 7 ml-s tartott, tetszett, főleg hogy van egy kis tonerem, eddig csak termálvíz sprayt használtam.
Tetszik, hogy nem ránt össze maga felett semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Tetszik, hogy nem ránt össze maga felett semmit.

rtteszvesz

2021. július 23.

A KM boxal került hozzám a 7 ml-es minta. Meglepően sokáig lehet használni ezt a mennyiséget is, azt hittem pik-pakk elfogy, de nem :). Kellemesen hidratál és gyorsan beszívódik, nem okoz irritációt. Az ára viszont számomra már a léletani határ felett van, így nem fogom megvenni, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 23.

TamaraS

2021. július 3.

Km boxban volt, hát kipróbáltam. Tonerként alkalmaztam, szérumok előtt. Semmi extrát nem adott, ellátta funkcióját. Maradok a rég bevált termálvizes sprayknél azt hiszem, nagy kiszerelésben nem fogom megvásárolni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

Irudi

2021. június 14.

KM boxban volt.

Ragacsos, fényes lett tőle a bőröm.

Egyáltalán nem éreztem, hogy valamilyen extrát hozzáadott volna a bőrképemhez.

A boxban kapott mennyiség sokáig elég lesz, biztosan el fogom használni (éljen a home office). Ha lesz változás a bőrképemben, jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

KM boxban volt.

Ragacsos, fényes lett tőle a bőröm.

Egyáltalán nem éreztem, hogy valamilyen extrát hozzáadott volna a bőrképemhez.

edinaa225

2021. június 7.

KM boxban volt, nem éri meg az árát ahogy előttem szólok is irták. Semmi extra dolgot nem tett az arcommal.. Ragacsos érzet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: PEG-75, Propanediol, Butylene Glycol, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Glucosamine, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Lásd Tripeptide-32

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.