Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   75 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   75 ml és 150 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kicsi, mégis hatalmas. Ez az úttörő eszencia az arcvízben aktiválja és erősíti a bőr alapjait, hogy felfedje fiatalos, angyali ragyogását.

• Mikro-célzott: Gyorsan és mélyen behatol a bőrbe, hogy megújítsa és kiegyensúlyozza.
  • Mikro-tápláló: Pontosan meghatározott koncentrációban tartalmazza exkluzív Micro-Nutrient Bio-Ferment hatóanyagunkat.
  • Mikro-aktív: A bőr több természetes megújító képességét is aktiválja, hogy feltöltse és kisimítsa.

Ár: 7000 , Eladó: Coccolino23
Állapot: Új, Helyszín: Veszprém, fizetés: Személyes átvétel, postával küldöm, banki utalás
Estée Lauder Micro Essence 200 ml Akció!!
Ár: 9900+ posta , Eladó: zsokaw
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Ózd, fizetés: Ajánlott posta postán maradó

umpalumpa

2020. december 6.

Nem gondoltam volna, hogy ez a vízszerű (ici-picit sűrűbb csak) lötty, aminek az összetétele sem a csúcs, ha a pöttyöket nézzük, ennyire kedvenc lesz. És ebből kivettem a márka iránti rajongásomat. Nekem nagyon bevált, na. Egy bajom van, hogy drága és gyorsan elfogy.
Eddig 15 ml-t kentem magamra. A zsíros bőrömet eléggé hidratálja, kicsit nyugtatja is a gyantázott a bajuszom helyét vagy a szőkítés utáni pihés mókusarcomat. Kicsit fényesíti a bőrömet. Ezt úgy kell érteni, hogy "dewy" lesz a használata után akkor is, ha rápakolok még ezt-azt. Kellemes érzés, ha beszívódott, a húzódást azonnal "gyógyítja". Van még egy 15 ml-m, amit boldogan fogok elhasználni, aztán a pénztárcámtól függően szerzek még. Jó lenne, ha mindig tarthatnék itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 6.

szeliger

2020. szeptember 11.

Az esti arcápolásnál most a cég által javasolt rutin követem úgy másfél hete, ennek első lépése az arctisztítást követően a Micro Essence használata. Őszintén bevallva semmiféle plusz hatását nem érzem, ugyanakkor kellemetlenségről sem tudok beszámolni. 15 ml kiszerelésben áll a rendelkezésemre, csomagban kaptam ízelítőt belőle, valószínűleg ezt az utolsó cseppig elhasználom. Ha ajándékba kapnék még bármikor, azt is szívesen használnám, de hogy pénzt adjak érte? Nem hiszem.
Az átlátszó folyadékot a bőr gyorsan felveszi, jellegtelen, nagyon enyhe illata van, a bőrön az illatból egyáltalán nem érezni semmit. Kézzel viszem fel, nem használok semmilyen vattapamacsot hozzá, ha már megvan, sajnálnám, ha a vattakorong szívná fel és nem a bőröm.
Bohóckodásnak jó, egyébként meg lehet lenni nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Bohóckodásnak jó, egyébként meg lehet lenni nélküle.

pumukli21

2020. április 19.

Hosszas fórum olvasgatás után döntöttem a lotion mellett. Nagyon megszerettem, nem tonik, hanem lotion- szérumnál hígabb.
Illatmentes, de mégis van egy semleges illata, a bőr nagyon szép lesz, jól hidratál és kevesebb krém is kell a lotion felvétele után. Ára borsos, de megéri, mert sokáig elég. Jelenleg a gránátalmás arclemosó krémmel együtt használom felváltva az Advanced Night - Micro Cleansing Foam arclemosóval. Kiváncsi vagyok milyen az új cseresznyevirágos verziója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

TakacsMelinda

2019. március 22.

Csak termekmintat hasznaltam belole, de az arcom ragyogobb es egeszsegesebb kinezetu volt utana, mint elotte a szuper termekektol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: PEG-75, Propanediol, Butylene Glycol, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Glucosamine, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Lásd Tripeptide-32

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.