KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   16900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2016. december 18.

Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 16900 Ft

Megjelenés éve: 2013

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Illatjellemzők: tubarózsa, kínai jázmin, lonc, lilom, vanília

Ár: 16900 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Estée Lauder Modern Muse EDP - 1 ml
Ár: 300 Ft vagy csere , Eladó: gyooongyi
Állapot: 1x próbált, nem látszik a szint, mert teljesen tele van:), Helyszín: Leányfalu, fizetés: Postázom
Estée Lauder Modern Muse Body Lotion - 30 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: christels
Állapot: teljesen új, nem használt, nem próbált eredeti termékminta, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp XVII v Westend ill előreutalás után postázom

Agooom

2017. október 15.

Körülbelül féléve használom ezt az illatot es 3 szoval tudnam jellemezni: kifinomult, noies, karakteres. A tartossagat is 10 pontra ertekelem! En tobbnyire oszi/teli napokon hasznalom:) Alapbol nem allnak hozzam kozel a viragos illatok, de ez a parfumot meglepoen nagyon szeretem, lehet ebben kozrejatszik a vanilia:) Mar sporolok a kovetkezore!

Agooom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

zelmaci

2017. október 15.

Kipróbáltam...Ajándékba kaptam egy ismerősömtől. Hát annyira nem ízlett az illata, mivel a volt tesitanáromra emlékeztetett. Ezt leszámítva egész jó, nőies, és tartós volt.
update: IMÁDOM!!

zelmaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

update: IMÁDOM!!

Patrisa16

2017. október 15.

Egyenlőre csak mintát szagoltam, nekem nincs meg, de tetszett.

Patrisa16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

Egyenlőre csak mintát szagoltam, nekem nincs meg, de tetszett.

Cintia04

2017. október 9.

Olyan szép eme drága, kedves kis illat ami összetett és szuper nőies, hogy nem is tudom jobban hogyan is tudnám kifejteni a véleményem róla. Nekem valahogy ilyen egy igényes nő illata aki nem akar kitűnni a tömegből de mégis mindenki megjegyzi magának a maga egyszerűség nevében. Jázmin, rózsa, liliom, lonc igazi virágkavalkád vesz körbe ha használom mintha egy virágos kertben járnék. Akik szeretik a virágos, nőies, kissé klasszikus illatokat azoknak tetszeni fog. Elegáns, letisztult, igényes illat. Semmi cicoma vagy feltűnés nélkül van jelen mégis kívánja az ember orra a közelségét. Nekem a klasszikus vonalat hozza mint a Chanel 5, Chanel Coco, Narciso R. illatok és a hozzájuk hasonló társaik és plusz pont, hogy nagyon tartós is. Sok csillag!

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Judittttt

2017. június 18.

Iszonyú ízig-vérig nő illat, virágos, fás, ami nem hangzik túl egyedinek, de valahogy a kompozíció azzá teszi. Csak a mini testápoló van meg, de már az is olyan erős, hogy elmegy parfümnek, felkenem valahova és egész nap érezni, akkor a parfüm milyen lehet? Tényleg olyan igazi modern múzsa, nőies, de karakteres, különleges. Egy olyan nő illata, aki mindenhol különlegességet és nőiességet áraszt magából, aki után megfordulnak a fejek és vágyakozó tekintetek .... ha egy kicsit elfogynak a saját parfümjeim, be fogom szerezni. Télre-nyárra el tudom képzelni, de inkább a hűvös időre. Van egy olyan érzésem, ha megveszem, akkor ez lesz az én illatom, és nem fogok többé váltani, nagyon tetszik, és vissza kell fognommagam, hogy jókislányként elhasználjam a már meglévőimet.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

justagirlwithdreams

2017. május 31.

Másik nagy kedvencem az YSL Opium után. Imádom! Különleges, nőies, finom illat. Igazi klasszikus.

justagirlwithdreams
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

skin

2017. április 20.

Valahogy eddig nem keltette fel az érdeklődésemet ,de most igen.Tetszik határozottan mondom. Van karaktere ami egyedivé teszi. Rajtam a fás-pézsmás vonal ami határozottabban jelen van a virágok csak megbújnak a háttérben ,mégis adnak valamiféle lágyságot ami nagyon nőiessé teszi az egész kompozíciót. Kellemes viselni ,tartást ad az embernek. Az E.L illatok általában megosztóak sokan a túl érett hölgyeknek tudják csak elképzelni,de ez nem az vonal. Sokkal inkább egy életigenlő,optimista a húszas évei végét taposó nő illata ,de simán eltudom képzelni egy dinamikus hatvanasnak is. Nem estélyi ruhához való illat ,de megállja a helyét minden napszakban . Rengeteg energia van benne ,nem tudom hogy csinálták ,de engem serkent . Szép és szeretem .

Update 2017.04.20

Ma reggel ismét tanácstalan voltam mivel vidítsam fel magam ebben a pokoli hideg,szeles időben. Erre a kis édesre esett a választásom. Meglepetten vettem tudomásul,hogy ez sokkal jobb rajtam most így tavasszal vagy minek nevezzem talán vénasszonyok telén. Olyan illat-akkordokat produkált,hogy repesett a lelkem. Tiszta ,puha,krémes virágorgia,maga a pulzáló csoda.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 20.

Update 2017.04.20

petra8403

2017. április 20.

Olyan nekem, mint a frissen mosott és vasalt fehér ing illata.
Modern, roppanos, energikus.
Tavaszra, nyárra tökéletes választás az őszi-téli tömény, édes, mély illataim után.

petra8403
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Olyan nekem, mint a frissen mosott és vasalt fehér ing illata.
Modern, roppanos, energikus.

Eny823

2017. március 2.

Véletlenül nyúltam rá a testerre..és amikor megéreztem az illatát nagyon megtetszett.Férjemtől megkaptam ajándékba és azóta csak ezt hasznalom.Tartós és nagyon nőies az illat.

Eny823
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

dinella

2017. február 24.

Karácsony környékén került hozzám egy 4 ml-s minike. Sokáig hozzá sem nyúltam, az utóbbi napokban kezdtem el "ízlelgetni", és beleszerettem :). Eddig nem ilyen tipusú parfümök vonzottak (Black Opium, LVEB, édes cukorkások) és annyira egyik sem érződött rajtam. DE EZ A FEHÉRVIRÁGOS CSODA!! Rajtam iszonyat tartós, és egyedi, szerintem különleges is (igazi professzionális illat), ha befújom magam vele teljesen - elnézést a kifejezésért- "richbitchnek" :D érzem magam. Semmihez nem tudom hasonlítani, rajtam a jázmin és egy kis földes pacsuli dominál, hihetetlenül szédítő illat :), azthiszem dobom a cukorkás illatokat a jövőben és beszerzek egy nagy kiszerelést :)

dinella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Geraniol, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.