Estée Lauder

Ár:   16900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2016. december 18.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Megjelenés éve: 2013

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Illatjellemzők: tubarózsa, kínai jázmin, lonc, lilom, vanília

Fújós 🔆Estée Lauder Modern Muse EDP
Ár: 1800 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt Budapest , Helyszín: --, fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 17.000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Frufru3

2019. november 13.

Hú,mintha lepisilt volna egy macska! Nem tudom,melyik összetevő okozza ezt,de ugyanerre az élményre emlékszem a Gucci Rush illatnál is! Gyorsan le is akartam mosni szappannal,de nem sikerült teljesen. Így hogy a "felét" lemostam, már egész finom. Édeskés, jázminos finom illatot érzek,de csak így H lekoptattam és pár óra elteltével..
Lehet pár év múlva újra próbálom,ez így csak 3*

UI: ha szebben akarom megfogalmazni,olyan az illata, mint amikor sokfajta parfüm keveredik a sálon és már ki kéne mosni..sajnos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Lehet pár év múlva újra próbálom,ez így csak 3*

Burya

2019. október 22.

Ez az illat nekem az elején olyan kis semmilyen volt. Megillatoltam, tetszett is, de a Lovely nekem sokkal jobban bejött, vagányabb, jobban passzolt hozzám. Tavaly vettem ebből is egy fújóst és azt vettem észre, hogy mostanában szinte csak ezt fújom, úgyhogy vettem egy üvegeset. Érdekes, hogy pár éve még a kiskosztüm-körömcipő-szoros konty triumvirátus jutott eszembe róla, mert most nekem ez a szandál-szalmakalap-napfény illatom. Évszaktól függetlenül szép, rajtam inkább liliom és tubarózsa, mint jázmin, de persze az is jelen van. A lényeg viszont a pézsma, rengeteg pézsma! Összességében egy szuper nőies, laza virágillat, az a fajta parfüm, ami mindenkinek jól áll kortól függetlenül és otthoni hétvégi könyvvel fetrengéshez ugyanúgy tökéletes, mint esti randira, irodába vagy színházba. A tartóssága is kifogástalan, még mosás után is érezni a ruhámon, pedig nem fújok sokat. Egyértelműen 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

szilva82

2019. szeptember 27.

Cloudberrytől, azaz Katától kaptam, hogy kóstoljam meg, mert szerinte hasonlít az egyik nagy kedvencem a Lovelyhoz. :)
Tényleg hasonló, de abban van valami nyersség, valami dög, amitől oly kedves nekem./ pézsma, bergamot, cédrus/
Ez tényleg olyan ultranőcis virágos illat, irodába való, délutáni randikára kopogós cipős lánykának, aki nem én vagyok...
Nekem nem ilyen a modern múzsa...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Nekem nem ilyen a modern múzsa...

konbo

2019. augusztus 26.

Egy éve vágytam erre az illatra. Mindig mikor parfümériába mentem ez volt az első, amibe beleszippantottam és csak utána mentem szimatolni a többi illatot. Idén a kedvesem meglepett vele. Abszolút kedvenc! Nagyon tartós az illata, kellemes virágos-gyümölcsös-púderes. Télen és nyáron egyaránt szeretem.Sokáig elég =)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

legallybrunette

2019. június 21.

Erről szegényről is hány bőrt lehúztak rövidke néhány év alatt! De nem ez a lényeg, csak eszembe jutott.
Különös, hogy változik az ember ízlése egy-két év alatt. Nem tetszett, szúrósnak éreztem, zavart benne valami, ezért még csak a képzeletbeli kívánságlistámra sem került fel. Nemrég kaptam egy mintát ajándékba, és azt vettem észre, hogy szívesen fújogatom. Valóban van benne valami kis böködős jelleg az elején, de nekem az tetszik benne, hogy nem annyira tucatparfüm, mint manapság a legtöbb illat. Nekem régebben is, most is a Lanvin Rumeur jut eszembe róla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 21.

mona82

2019. március 19.

Rajtam a virágos illatok büdösek. Ő egy kellemes kivétel, felfújáskor valóban friss virágos illat, nekem kicsit erős, de nem kellemetlen. Kis idő elteltével krémesebb, a fás összetevői is előbújnak, mégis friss marad. Könnyed, nőies, szerintem bárki által viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Csilluci

2018. december 19.

Átlagos parfümnek mondanám, nincs benne semmi kirívó, semmi jellegzetes. Számomra egy virágos tucatillat, ami nem is tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 6.

Nagyon jellegzetes illata van, jól felismerhető, erős egyedi karakterrel rendelkezik. Nőies, elegáns, liliomra hajazó illat. Könnyed de nem egyszerű, tartósságát nem érheti panasz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

bellah

2018. november 27.

Mintát kaptam belőle, de teeeeeljesen beleszerettem az illatába. Olyan nőies, könnyed... ahh! Imádom! Rendeltem is belőle gyorsan egy 50ml-set. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Eszter555

2018. október 27.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, nem tartós úgy rendeltem, hogy nem ismertem az illatot, megbántam. Egy Estée Laudertől sokkal többet vártam, egyáltalán nem hat luxus illat ként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.