KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   16900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2016. december 18.

Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 16900 Ft

Megjelenés éve: 2013

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Illatjellemzők: tubarózsa, kínai jázmin, lonc, lilom, vanília

Ár: 16900 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Estée Lauder Modern Muse Body Lotion - 30 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: christels
Állapot: teljesen új, nem használt, nem próbált eredeti termékminta, Helyszín: Budapest XVII, fizetés: személyes átvétel Bp XVII v Westend ill előreutalás után postázom
Estée Lauder Modern Muse DUET EDP + Body Lotion
Ár: 12.000Ft , Eladó: zsuzska011
Állapot: teljesen új 30ml / 75ml, Helyszín: budapest , fizetés: Budapesten belvárosban , személyes átvétel

Burya

2018. február 20.

Csak most látom, hogy róla még nem írtam véleményt, de talán jobb is, hogy csak most jutottam el idáig. Nyárra kerestem valami könnyebb illatot pár éve, ezt is leemeltem a polcról, hátha valami frissítő csodát rejt. Kifújtam, megillatoltam, tetszett is, de annyira nem, hogy a tesztcsíkot magammal vigyem további tanulmányozásra. Megállapítottam, hogy kellemes, virágos, szolid, de mivel ez nem az én stílusom, nem is gondoltam rá többet, a későbbi parfümérialátogatások során felé se néztem. Tegnap viszont megint megakadt rajta a szemem és tettem vele még egy próbát. Semmi különös nem volt, pont olyan kis semmilyenke, mint amire emlékeztem. Ezúttal azonban merő véletlenből nálam maradt a tesztcsík. Hazaérve elkezdett valami eszméletlenül szép illat körbevenni, de csak finoman, éppenhogy. Már végigszaglásztam az összes magammal hozott papírkát, de csak nem találtam a csodás illat forrását, mire végül... MEGVAN! Ez az! Ott lapult a zsebemben. Ő volt az. A jázmint sosem szerettem, főleg, mert az Alien agresszív és tömény jázminossága anno kezdő parfümillatolóként mély nyomokat hagyott bennem, úgyhogy igencsak le vagyok döbbenve magamon. Mert ebben bizony a jázmin dominál, bár az én bőrömön a liliom is erőteljes, aminek örülök, mert ettől kap egy kis zöld beütést, kicsit "nyersebb" az illat. Friss, citrusos jázmin és liliom gyönyörűen keveredve, és úgy simul az ember bőrébe, hogy szinte eggyé válik vele. Nyári melegben egy hűvös selyem ágyneműn kinyújtózni, miközben a magas ablakok előtt meg-meglibbennek a könnyű szellőben a fehér függöny redői, áteresztve a beeső fényt. Ha ennek az érzésnek lenne illata, ez lenne az.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Gidea

2018. február 16.

Én amolyan egyparfümös lány vagyok. Valahogy így alakult, már körülbelül 15 éves korom óta. Az első választott parfümöm a Mustang for her-je volt, imádtam, illett, szerelem a négyzeten. Aztán egy év múlva kivonták a forgalomból. 17 évesen kaptam anyukámtól egy utánzat Victoria Beckham parfümöt, ami hasonló érzéseket váltott ki belőlem, sőt, tulajdonképpen az volt A Parfümöm. Aztán 3 éve mi történt? Kivonták a forgalomból. Pánikszerűen felvásároltam az itt-ott még fellelhető példányokat (utánzatból ez nem is olyan egyszerű ám), de aztán tavaly nyáron elfogyott a készletem. Időben elkezdtem keresni az utódját, míg ehhez az illathoz nem érkeztem. Megfogott és nem akartam elhúzni a dolgot, meg elbizonytalanítani magam, ezért döntöttem, hogy ez lesz az. Innen krémmániáról rendeltem meg, egy hölgy ajándékba kapta és nem tetszett neki, ezért túladott rajta. Rögtön az első héten azt hittem, egy hatalmas tévedés volt az egész, mert megéreztem a vaníliás felhangot és szörnyen zavart, mert gyűlölöm az édes illatokat, a vaníliát meg kiváltképp. Mondjuk valószínűleg a fejjegy lehet, mert annyira azért nem meghatározó. Ez valamiért nem tűnt fel korábban, mikor a drogériában próbáltam (a szerelem vak, szokták mondani), pedig többször is visszazarándokoltam szaglálódni. A vége az lett, hogy vagy két hétig a halálba idegesített a vanília illat, de már nem érzem. Úgy látszik, elfogadtam a "hibáival" együtt, most már nem váltanék, csak azt remélem, nem vonják ki a forgalomból...
Imádom magamon és legalább hetente egyszer megjegyzi valaki, hogy milyen finom illatom van :)

Gidea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

reszter

2018. február 13.

Első két hétben félretettem, papírra fújásnál nem győzött meg (játékon nyertem). Aztán apránként megbarátkoztunk, első alkalommal csak fújtam egyet a levegőbe és átlibbentem rajta. :D Most már úgy használom, mint a többit. Komolyabb illatnak érzem, magabiztosabb vagyok tőle. Nálam nem túl tartós, nap végére már nem érzem, de napközben sem tolakodó. Felfújás után mintha idomulna a bőrömhöz, az üveget szaglászva más az illata, mint a bőrön. Összességében elegáns illat, bájos "masnis" csomagolással. :)

reszter
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Luna1024

2018. február 6.

Rapszodikus a kapcsolatom ezzel az illattal: hol iszonyú jól érzem magam benne, ekkor fellángol bennem a birtoklási vágy, hol pedig rémesen unalmasnak, vérszegénynek találom egy Estée Lauder illathoz képest... Ősszel próbáltam először, és akkor nagyon durván jól működött a bőrömön: elegáns, finom, simulékony, selymes virágfelhő borult rám és lengedezett körülöttem a puha, jázminos illatával, mint a legfinomabb, nemes anyagból készült selyemsál. Mert ilyen ez az illat: ha jókor, jó időben használják és hozzá passzoló bőrrel találkozik, modern hercegnőt varázsol belőled. Lehetsz bárki, magamfajta átlagos egyetemista csajszi is akár - ha működik, akkor nagyon működik: elegáns, végtelenül kifinomult, visszafogott illat, az a típus, amitől akaratlanul is kihúzod magad, felszeged a fejed, és átjár egyfajta büszke női tartás. Nem merev, nem karótnyelt, de visszafogott illat, ami nem üvölt, csak csendesen kiemel. Érdekes, hogy korosztály szempontjából mennyire máshogy látjuk Őt, szerintem ugyanis - kis túlzással - teljesen kortalan illat: 20-tól felfelé bárkin el tudom képzelni. Inkább alaptemperamentum szerint behatároltabb: harsányabb, nagyon határozott nőkön disszonánsnak érezném, de ez csak az én véleményem.
Ha nem működik? Hát, akkor punnyadt liliomos izé, furcsa menzaszaggal (mint rajtam minden liliomos illat), az én bőrömön legalábbis ezt produkálja, köze sincs ahhoz, amilyen ősszel, tavasszal tud lenni... Számomra tehát egyértelműen az átmeneti évszakok illata, se télen, se nyáron nem virágzik rajtam teljes szépségében, csak mérsékelt időjárásban. Most megint kedvet kaptam egy kicsit a megvételéhez, de én szeretem tudni, hogy egy parfümöt bármikor használhatok, ha úgy tartja kedvem, és mindig ugyanolyan jól fog működni rajtam, ő meg ennél szeszélyesebb sajnos... Nincs annyi pénzem, hogy megvegyek valamit, amit az év 5-6 hónapjában tudok csak használni. :( Lényegében ez az egyetlen oka, ami visszatart a teljes üveg vásárlásától, amúgy megfelelő körülmények között különleges, szép és hiánypótló darabnak tartom, amiben sokkal több rejlik, mint azt az ember elsőre gondolná.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

kvin

2018. január 30.

Nekem sokáig nagyon citrusos, a fás pézsmás jegyek később jönnek ki, mint ahogy várnám. Én egyáltalán nem érzem komolynak, elegáns, érett női illatnak. Sőt, kifejezetten friss, fiatalos, üde, citrusos, ártatlanul, bohókásan nőies. Kellemes, de semmi több.
Hasonló érzésem van az E.L illatokkal, mint a Lancome-k esetében, rajtam mindig másképp működnek, mint a többségen, valószínűleg teljesen más karakterű nőknek gyártanak, nem tartozom a célközönségbe.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

marliz

2018. január 27.

Imádom! Kifejezetten nyugtatóan hat. Egyértelműen a jázmin dominál benne. Akik a erőteljesebb, édesebb illatokat szeretik, azoknak nem valószínű, hogy ez lesz a legjobb választás. Akik viszont a kicsit visszafogottabb illatokat kedvelik, érdemes kipróbálniuk. Volt ugyan már tartósabb parfümöm, de más parfümökkel összevetve a tartósabbak közé sorolom.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

krenat

2018. január 16.

Szintén Krémmánián nyertem tesztelésre. Az én véleményem is az, hogy ez elsősorban egy érettebb nő illata. Bizonyos napokon szívesen használom, de sokszor könnyedebb, fiatalosabb illatra vágyom. Első fújásra erős és tömény nekem, de egy idő után "megnyugszik" és több virág kiérződik belőle, ekkor már jelentősen kellemesebb viselni. A tartóssága is nagyon jó. Összességében nem teljesen az én világom, de szívesen használom :)

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Ildiko9

2018. január 16.

Imdánivaló kis virágcsokor, megfelelő eleganciával. Őszintén szólva, nem vártam túl sokat, viszont meglepően gyönyörűen teljesedik ki, és ami külön tetszik, folyamatosan változik az illat! Édes - virágos csokorral indít, amit aztán fás alapjegyek tesznek kesernyéssé, majd ismét megcsap az édes illat. Hmm...nagyon-nagyon tetszik.
Olyan mint egy átlagos nap. Jókedvűen ébredni, aztán történik valami, ami miatt elhúzzuk a szánk, majd ismét jön valami/valaki aki miatt mosolygunk. Szép. Összetett. Elegáns. Vidám és szexis is egyben. Egy 30ml-esre ruháztam be, de jó választás volt a mindennapokra azt hiszem.

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Eszterdobronte1992

2018. január 13.

Tesztelésre kaptam a parfümöt, nagyon megtetszett az illata, előtte sehol máshol nem szagoltam meg. Nagyon tetszik, hogy nem tolakodó, virágos, friss illata van. Mások is folyton kérdezik, mi van rajtam. Nagyon megszerettem, biztosan be fogok szerezni még, ha elfogy. Talán egyetlen hátrányt tudnék mondani, hogy én már a nap végén nem érzem magamon, az eddigi parfümömet pedig mindig éreztem, de annak valóban tolakodóbb volt az illata, szóval lehet bennem van a hiba. :) Összességében nagyon tetszik! Végre nem egy tucat-illat, nagyon egyedi.

Eszterdobronte1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Vaslady

2018. január 10.

Hétfőn fújtam papircsikra,és ő az,akit már a legkevésbé érzek,a többiek jobban teljesitenek.
Na de igy szerdán ez sem rossz teljesitmény.
Nekem ő egy tavaszi illat,virágcsokor.
Nem tudom,nyáron mennyire tudna velem együtt működni,valószinű a 40 fokos napokon inkább a fiókba tenném.
A jázmin a domináns elem,de a többi virágis hallatja a hangját.
Citrus jegy is felfedezhető,fás jegyek,és leszáradva előtör a vanilia is.
Nekem 5 csillagot ér az illat,valószinű meg is fogom venni,egy kisebb kiszerelésben,mivel sok-sok kincs van már a szekrényben :-D :-D :-D

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Na de igy szerdán ez sem rossz teljesitmény.
Nekem ő egy tavaszi illat,virágcsokor.
A jázmin a domináns elem,de a többi virágis hallatja a hangját.
Citrus jegy is felfedezhető,fás jegyek,és leszáradva előtör a vanilia is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Geraniol, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.