Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Fej illat: cseresznye, rózsaszín bors
Szív illat: rózsa
Alap illat: pacsuli, vanília

2016 augusztusában jelenik meg a Modern Muse Le Rouge Gloss parfüm. A Le Rouge kollekciót a figyelemfelkeltő, szexi és magabiztos nő számára tervezték, akinek stílusát, tagadhatatlan csáberejét a pazar piros szín érzékelteti. A Le Rouge kollekció provokatívabb a 2013-as eredetinél, a Modern Muse-nál. Az új parfüm fej illata cseresznye és rózsaszín bors jegyeiben gazdag, szívillatában a piros színt a rózsa illata képviseli. Alap illata fás pacsuli és édes vanília.

Ár: 15500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 100ml / - 4-5 fújás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)
Üvegében! Estée Lauder Modern Muse Le Rouge Gloss
Ár: 12000 szállítással együtt , Eladó: Sziszilady
Állapot: 100ml/kép , Helyszín: --, fizetés: Leírásban

klau810614

2020. január 21.

Hú hát annyira akartam szeretni és annyira vártam és akkorát csalódtam benne 😌 Azt hittem na végre egy Modern Muse ami végre tetszeni fog ,olyan jól hangzott a cseresznye a rózsaszín bors, vanília , pacsuli kombó na és persze van benne rózsa de gondoltam majd a háttérben elsunnyog ,na de nem ,ez ordít benne nagy bánatomra😔Rajtam ez valami rózsás szörnyűség sajnos ... viszont rajtam tartós volt ,sajnos....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Wey1122

2016. szeptember 16.

Mintám van belőle. Imádom a Modern Muse Le Rouge parfümöt ebből a sorozatból,majd a szívem szakadt meg 1-2 óra után eltűnt rólam!
Az az érzésem megint csak meg akarták lovagolni a siker szériát ez olyan,mint a filmekben na még egy na még egy ráadás és így lesz xxx film 1,2,3
Ennél a parfümnél is így van. Számomra hordhatatlan,elviselhetetlen.Nem édes,rajtam csak a tömör rózsa illat érvényesül.Első kifújás után megcsap a tömör rózsa illat és 1-2 óra elteltével csak nyomokban fellelhető.4 óra végén nem marad semmi,eltűnik,elpárolog.
Parfüm tényleg mindenkin más és másik oldalát mutatja.Nem vagyunk egyformák,mindenki egyedi.Számomra abszult felejthető illat első 3 tényleg nem rossz. Nekem Esteetől megmarad a Sensuous vonal ezeket meg meghagyom másnak!
Üvege szép piros számomra a vér a tűz az élet jele,de benne sajnos nem látom még a parazsat sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Gabriella1992

2016. szeptember 4.

Olyan tipikus üzletasszonyos illat, a rózsát nagyon kiéreztem belőle, de ennyi. Nem egy nagy durranás. A Douglasban szagoltam amúgy, ha valakit érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.