Estée Lauder

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. október 17.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Selymes, könnyű bronzosító stift, mely napsütötte ragyogást ad bőrének.

Használja orcájára, vagy a váll és dekoltázs hangsúlyozására.

bobekecske

2015. július 9.

Jöttem panaszkodni. :) Akciósan megvettem és félreértés ne essék, örülök, hogy a tulajdonomban van, de picit csalódott vagyok.
Felkenéskor tökéletes rózsás-terrakotta szín apró arany csillámokkal: azt gondoltam, EZ AZ! Ha ezt picit elpaskolgatom, pont olyan lesz az én világos bőrömön, mint amikor picit megkapja a nap, megspékelve a csillámos highlighterrel.
Nos, amint eldolgozom, a szín eltűnik. A csillámok megmaradnak, de nem egyenletesen adnak fényt (mint például a The Balm Lou-manizer, vagy akár az EL ugyanezen kollekciós por-gél highlighter keveréke). Talán az én ízlésem nem elég konszolidált, de nekem ez kevés. A csillámokat nem különösebben szívlelem, különösen nem az arcbőrömön, a fényt és a színt pedig hiányolom.
Mivel elsőre egész pigmentáltnak tűnik, ezért vagyok elégedetlen és csalódott: mi a funkciója akkor a színnek?
Állagra amúgy szuper: könnyen, egyenletesen kenhető és eloszlatható, semmi irrtiáló illatanyag (legalábbis nem észrevehető), nem gyűlik össze, nem kopik csúnyán.
De highlighterként szerintem a gél.púder kompakt kenterbe veri.
Valamiért örömmel használom, de szerintem csak azért, mert felkenve elsőre annyira tetszik, és egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez tényleg ennyi lesz... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

De highlighterként szerintem a gél.púder kompakt kenterbe veri.

szeliger

2015. április 28.

2015.04.15.
Ha van csodaszer, akkor ez az. Az idei nyári sminktermékek közül valószínűleg elviszi az első helyet, de szerintem év végén is a 2015. év legjobbjai között lesz. Mindenekelőtt ez nem egy klasszikus bronzosító, ahogy az a magyar feliratán szerepel, ez egy fényt adó, rózsaszínes-barackos kiemelő stift. Egyelőre még csak játszom vele, de nemigen tudok olyan testrészt, amin ne mutatna jól. Pompásan mutat a klasszikus highlighter helyeken, homlokon, járomcsont felett, szemöldök alatt, kiemel, fényt ad. Az összes kiálló területen, orrnyergen, állcsúcson, járomcsonton kicsit intenzívebben rányomva nagyon szép napcsókolta színt mutat. És még a szájra is kenhető, aranyló, barackos fényben fürdeti az ajkakat. Nem tudom még, hogy milyen tartós nagy melegben, erről majd csak a kánikulai bevetés után tudok nyilatkozni. A csomagolása első pillantásra nagyon elegantos, de a kivitelezés már nem olyan dicséretes, legalábbis az enyémnek nagyon csikorog a kupakja, a visszatételénél olyan hangot ad ki, mintha homokszemcsék szorultak volna két fém közé. Ez legyen a legnagyobb hibája, mostantól azt hiszem mindenhova jön velem, állandó táskalakó lesz. Egyelőre itt forgatom, nézegetem, ide-oda kenegetem, vállra, könyökre, térdre, még a fülem tetejére is:). Nagyon tetszik, vegyétek-vigyétek, szeretni fogjátok!

2015.04.28.
A kupakja bejáratódott, már nem csikorog:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

2015.04.15.

2015.04.28.
A kupakja bejáratódott, már nem csikorog:)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.