Estée Lauder

Ár:   14 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   14 490 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultraselymes textúra az egészséges ragyogásért.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Blushp
Ár: 5000 , Eladó: Csemese
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postával küldöm
Estée Lauder Arcpirosító Ecset
Ár: 900 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
tara95

2019. november 19.

A rebel rose rúzs párja az ultimate kedvencem, ezért le is csaptam itt a pirosítót. Gyönyörűséges mályvás-lilás-rózsás árnyalat. A doboz elegáns, masszív, nagy tükörrel. Az ecsetet kivettem, szerintem felesleges. Nagy kiszerelés, nekem így simán megérte, odáig vagyok, DE.

Olyan szinten pigmentált, hogy 10 perce pingáltam magamból egy tökéletes bohócot, alig tudtam helyrehozni. Még így is kicsit erősebb a porcelán bőrömön mint amit megszoktam. Nagyon meglepett, erre érdemes odafigyelni, bőven elég, ha épp hogy beleérintem az ecsetet és még azt is leütögetem. Nem kell újra festéket felvenni az eszközzel, ami rajta van azt szépen rétegezve felviszi. Remélem életem végéig használhatom :)

Pro tipp: szeretem ha passzol a rúzsom és a pirosítóm. Ha egy jolly jokert szeretnénk kiválasztani, akkor érdemes az ajkunk természetes színével egyező/ahhoz hasonló pírt beszerezni, így ha lekopik a rúzs, vagy nem teszünk föl a rohanásban, akkor is harmonikus lesz az összkép :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Keesia

2019. július 28.

410 Rebel Rose színben birtoklom. Csodaszép mályvás-rózsás árnyalat. Építhető, kevés kell belőle, tartóssága kiváló. A hozzá járó kis ecset szerintem használhatatlan, a hatalmas tükör nagyon praktikus. Összességében hibátlan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

veniko12

2019. április 1.

Nekem a 240-es árnyalat van meg. Nagyon szép rózsaszínes színe van. Nem porzik egyáltalán, viszont az ecset nagyon felveszi mégis, így azért vigyázni kell vele. Nagyon tetszik a csomagolása. A benne található kis tükör pont megfelelő méretű, és az ecset nagyon puha, habár én a sajátomat használom. Praktikus, és természetes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Izar

2019. február 28.

A Wild Sunset és az Eletric Pink árnyalat van meg, de kacérkodok a Pink Tease-el is, mert annyira jó kis termék ez.

A kompaktja elegáns, a tükör nagy és 180°-ban kihajtható, ami igencsak megkönnyíti a vele való munkát.

Maga a pirosító kemény, így nem porzik egyáltalán, viszont az ecset mégis szépen felveszi, és nagyon jól lehet építeni. Hajnalban, hunyorogva a mesterséges fényben, és félálomban sem lehet elrontani. :)

Csak jót tudok mondani róla, és a színválaszék is nagyon meggyőző.

Nekem egész nap a helyén marad, bár nem volt még olyan pirosító, ami rajtam ne bírt volna ki egy egész napot. (Ebben szerencsés vagyok, pedig erősen zsíros a bőröm, szóval éppenséggel nem értem, hogyan nem tűnik el.)

Shiseido Synchro Skin Lasting alapozót, MAC Select Sheer Loose púdert használok alá, majd megy rá még egy réteg MAC Blot Powder, és némi Guerlain Meteorites. Így tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Csak jót tudok mondani róla, és a színválaszék is nagyon meggyőző.

PiciCic

2018. március 12.

A csomagolása szép,minőségi anyagból. 220 Pink kiss árnyalatát birtoklom és imádom. A szín tökéletes,teljesen "beleépül" a sminkbe,természetes hatású,jól építhető. Állandó helyet szerzett a sminkkészletemben,imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Kiezapcsa

2017. december 9.

320 Lover's Blush Tökéletes. Nagyon természetes hatás, gyönyörű csomagolás, nagyon kevés anyag használattal látványos, tartós eredmény.
Ha valaha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Ha valaha elfogy újraveszem.

umpalumpa

2017. október 29.

Sensuous rose az én színem neve. Nagyon visszafogott barackos rózsaszín. Minden világos bőrtípus természetes pirosítója lehet. Építhető, de nem annyira, hogy bolondot csináljunk magunkból. Nagyon tartós, alapozón egész nap szépen tündököl. Jó darabig nem használtam az ecsetét, de már tudom, hogy szuper az is. Én meg majdnem eladtam, mert van más pirosítóm is, pedig nagy hiba lett volna, hiszen ezzel nem tévedhetek egy rosszabb napon sem. A szokásos nagyszerű minőség, ami Lauderéktől megszokott, de cseppet sem unalmas.Trendek jönnek és mennek, de náluk mindig korban és időben elegáns és ízléses holmikat találhatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 22.

Csodás limitált kiadású termékkel bővült az EL kincsestáram egy itteni vételnek köszönhetően, ami tartalmazza a 410 Rebel Rose, 320 Lover's Blush, és a 240 Pink Ingenue árnyalatokat - és további szépségeket is.
Ha csak egyetlen márka pirosítójára lehetne szavazni, nem kérdés, hogy az EL-t választanám, mert sok éve használom és még soha nem kellett bennük csalódni.
A saját ecsetével számomra tökéletes a végeredmény.
Csak ismételni tudom, hogy maximálisan megéri befektetni az EL sminkjeibe, mert sokáig fognak örömet okozni. Vannak olyan EL pirosítóim, amelyek legalább öt éve folyamatos használatban vannak és makulátlanok.Többszörösen megszolgálták a dicsérő szavakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 22.

A saját ecsetével számomra tökéletes a végeredmény.

balkri

2017. szeptember 25.

Kacérkodtam vele, aztán elcsábultam. Nem bántam meg, szeretem, szép a színe és selymes a textúrája. Gazdaságos, szerintem 2 év lesz mire elhasználom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

balkri

2017. szeptember 25.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.