Estée Lauder

Ár:   14 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   14 490 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultraselymes textúra az egészséges ragyogásért.

Ár: 8500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+1200 Ft), Packeta (1290 Ft), Foxpost (1490 Ft)
Ár: 4000 , Eladó: Roberta
Állapot: Néhányszor használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után posta, Foxpost, Packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Barbara2021

2022. december 29.

A modern mercury árnyalat van meg, karácsonyi csomagot vettem amiben egy ruzzsal volt egyutt. Hogy ez nekem mennyire jól áll! Gyönyörű! Ragyog az arcom, de nem ízléstelenul csillog, csillamlik. Nagyon szépnek látom. És egész nap tart, hidratalo+alapozora applikalva. pedig én arctapizós vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 29.

balkri

2022. december 11.

Kacérkodtam vele, aztán elcsábultam. Nem bántam meg, szeretem, szép a színe és selymes a textúrája. Gazdaságos, szerintem 2 év lesz mire elhasználom!

2022.12. hó Ismét beszerezem, most a 120-as Sensuous Rose árnyalatban és egy 2022-es karácsonyi palettám is van, amiben a 410-es Rebel Rose , a Modern Mercury és a 02es Bronze Goddes színek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 11.

SaltyDog

2022. szeptember 14.

Wild Sunsetem van, nagyon pigmentált, szépen eldolgozható, selymes, az alapozóban szépen beleépülő darab. A csomagolása szép, stabil, a tükör jól kiforgatható, kényelmes használni. Megbízható, remek színű-barackos naplemente-, örök darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

BernadettM

2022. május 8.

Itt vettem a 320-as árnyalatot. A színe nekem pirosítónak nem jó, de mivel kellemes barnás színe van, bronzer-nek használom.
Végülis mindegy mire használom, lényeg hogy szépen eldolgozható, jó minőségű termék. A csomagolása nagyon luxury feeling, imádom.
Tartósságát tekintve lehetne jobb, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 8.

Tartósságát tekintve lehetne jobb, ezért 4*.

cyrd.wrx

2022. április 30.

Évek óta ezt használom, tartós, estig bírja, nagyon szeretem. Szépen összedolgozható a szem körüli korrektorral is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 30.

emeseee6

2021. március 11.

320 lovers blush van meg. Ez a to go pirosítóm. Én barna vagyok télen nyáron,to go pirosítónak mindig olyat vadászok,amit túlzásba nem tudok vinni,inkább felviszem vagy 3x,ellentétben a nem to go pirosítóimmal,amik sokkal sötétebbek,ezért vigyáznom kell jobban a használatukkal.

To go-nak ez az árnyalat tökéletes,3-4 rétegben pont jó,nagyon kellemes barnás,épp annyi színt ad,amennyi így napközben kell. Nagyon szeretem. Tartós is. Megéri az árát,vadászok további árnyalatokra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Pikk

2020. június 27.

Eddig is volt belőle több szín, amit használtam, többnyire promós csomagokból. Tegnap online rendeléssel megjött az első teljes kiszerelésem, 50% summer sales engedménnyel kínálták, nem lehetett kihagyni. Ráadásul duóban van highlighterrel. Limitált szett, ezt a színt nem látom a sztenderd árnyalatok között: Sinful peach. Igazi napcsókolta orcákat varázsol, nagyon természetes, tényleg mint egy szép érett őszibarack színe. A highlighter is nagyon szép, finom bézses árnyalat, nem az a közönséges jeges gyöngyházfény amit sokszor látok másokon és ami miatt ódzkodom a highlighter használatától. Abszolút minőségi cucc, ja, és a doboza is gyönyörű, és a tükör is remek. Az ecset a szokásos, gondolom azzal kapcsolatban senkinek sincsenek illúziói, vészmegoldásnak jó, pl hajótörés esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

tara95

2019. november 19.

A rebel rose rúzs párja az ultimate kedvencem, ezért le is csaptam itt a pirosítót. Gyönyörűséges mályvás-lilás-rózsás árnyalat. A doboz elegáns, masszív, nagy tükörrel. Az ecsetet kivettem, szerintem felesleges. Nagy kiszerelés, nekem így simán megérte, odáig vagyok, DE.

Olyan szinten pigmentált, hogy 10 perce pingáltam magamból egy tökéletes bohócot, alig tudtam helyrehozni. Még így is kicsit erősebb a porcelán bőrömön mint amit megszoktam. Nagyon meglepett, erre érdemes odafigyelni, bőven elég, ha épp hogy beleérintem az ecsetet és még azt is leütögetem. Nem kell újra festéket felvenni az eszközzel, ami rajta van azt szépen rétegezve felviszi. Remélem életem végéig használhatom :)

Pro tipp: szeretem ha passzol a rúzsom és a pirosítóm. Ha egy jolly jokert szeretnénk kiválasztani, akkor érdemes az ajkunk természetes színével egyező/ahhoz hasonló pírt beszerezni, így ha lekopik a rúzs, vagy nem teszünk föl a rohanásban, akkor is harmonikus lesz az összkép :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Keesia

2019. július 28.

410 Rebel Rose színben birtoklom. Csodaszép mályvás-rózsás árnyalat. Építhető, kevés kell belőle, tartóssága kiváló. A hozzá járó kis ecset szerintem használhatatlan, a hatalmas tükör nagyon praktikus. Összességében hibátlan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

veniko12

2019. április 1.

Nekem a 240-es árnyalat van meg. Nagyon szép rózsaszínes színe van. Nem porzik egyáltalán, viszont az ecset nagyon felveszi mégis, így azért vigyázni kell vele. Nagyon tetszik a csomagolása. A benne található kis tükör pont megfelelő méretű, és az ecset nagyon puha, habár én a sajátomat használom. Praktikus, és természetes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.