Estée Lauder

Ár:   16 100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   16 100 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Öt gondosan válogatott szín egy palettában a természetestől a drámai hatásig. Súlytalan, ultra-finom por, 12 órán át tartó színhatással, amely alkalmazható szárazon vagy nedvesen.

Ár: 1000 ft , Eladó: Bildiko78
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest II., fizetés: Személyesen Mammut környékén vagy postán maradó ajánlott levélként előre utalás után
Ár: 5000 , Eladó: hixux
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Allenál vagy előre utalás után posta

despoina

2020. március 22.

Currant Desire 06 lilás árnyalatú van meg nekem. Szépek a színek, szépen lehet vele dolgozni, egész nap fenn marad és nem porzik. Szamomra intenzításban a Sisley szemhéjpúderei jobban pigmentáltabbak így azokat jobban szeretem csak azok drágábbak. Összeségében jó termék szép sminket lehet vele készíteni és elegáns a csomagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

eszter90

2018. december 26.

Mennyei csoda! Olyan szépek a színei egész nap, könnyű dolgozni vele, mélyen pigmentaltak. Nem cserélném le semmiért! 🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

umpalumpa

2018. november 12.

Fiery Saffron. Milyen népszerű! Nekem is ez a variáció tetszik a leginkább.
Jó sokáig vágytam rá, hónapok teltek el mikor egy véletlen jött jó ajánlatra lecsaptam. Nagyon sokáig nézegettem csak, mindig volt más, amit használtam, valahogy nem akartam belerondítani a simaságába. Aztán csak elővettem, hiszen, ha megromlik semmi értelme nem volt beszerezni. Eleinte furcsa volt, hogy nem olyan hiper-pigmentált, mint a divatosabb, új cégek szemfestékei, elszoktam tőle, de EL-nél pont ezt szeretem. Ilyenekkel tanultam szemet festeni, szerintem sokkal könnyebb kezdőknek, mint nagyon erős színekkel. A matt tényleg matt, nem foltos, könnyű átmenetet csinálni vele. A csillogó finoman csillámos, a selyem-fényű visszafogott, kellemes hatású. Bár "csak" 5 szín, mégis úgy érzem rengeteg módon kombinálható. Ha otthon maradt a highlighter, akkor itt is van megfelelő a célra. Tartós, olajos és már elég fedett szemhéjamon is sokáig bírja alap nélkül is. Ez a másik tulajdonság, amit szeretek a Lauder-festékekben.
Mellesleg a kompakt nagyon szép. Az applikátorok nem csúcsmodellek, ha nagyon kell lehet velük dolgozni, de az ujjaimmal szebben fel tudom vinni a port.
Ez sem a vadulós kategória, ami a színeket illeti, de ilyen is kell, ha nem sminkel az ember lánya minden nap papagájnak :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

Fiery Saffron. Milyen népszerű! Nekem is ez a variáció tetszik a leginkább.

canaille

2018. november 2.

Nekem is a 05-ös fiery saffron van meg, és hétköznapokra 95%-ban ezt használom. Olyan szép visszafogott sminket lehet vele készíteni, hogy nincs is kedvem más után nyúlni. A színek szépek, nem csillognak túlságosan, tökéletesen harmonizálnak. Rajtam alappal tartós, kb 7 órát simán kibírt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Kremcica

2018. március 16.

Számomra sajnos hatalmas csalódás. Ajándékcsomagban lévő mini 06 Currant Desire palettához jutottam hozzá. Picike az eredetihez képest de ugyanazok a színek, kompakt kialakítás, csodaszép. Építeni lehet, satírozni is de egy ilyen márkától legalább azt elvárnám hogy full pigmentált legyen és ne szálljon a por sminkelés közben. Ha nem tudnám felső kategóriás drogériás palettának mondanám nem high-endnek. Az olcsóbb Zoeva palettám minőségibb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 30.

"05 Fiery Saffron" - a képen is látható termék. Csak megerősíteni tudom újból: az EL palettái színekben és minőségben is olyan "felhasználói élményt" nyújtanak, ami egyértelműen jó befektetéssé emeli a vásárlást. Sok éve az egyik kedvenc márkám, nehéz felülmúlni a szemsmink kategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 30.

micirpicir

2017. május 1.

M-ban vásároltam, kettőt is tavaly, féláron volt-érdemes benézni, időnként nagyon jó dolgokat lehet kifogni. Sajnos a régebbi változatból a kedvenc összeállításomat-enchanted berry-nem találtam meg, a jelenlegi kettő, nagyjából kiadja. Az egyik egy nude, a másik egy picit lilásabb verzió. Matt-fényes színek egyaránt vannak, szépen pigmentáltak. Kár,hogy a legjobban fogyó alapszínből nincs kicsit több benne. Napi szinten használom őket, nagyon szeretem mindkettőt. Csomagolása letisztult, elegáns. Az ecsetekről nem tudok nyilatkozni, nem használom őket. Talán a színválaszték lehetne bővebb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Lilla777

2016. november 18.

Nagyon szépen pigmentált, jól összeválogatott színek és tartós. Könnyű vele dolgozni, szépen lehet árnyékolni is. Az ecsetek szokás szerint használhatatlanok :( Nude sminkhez nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

KezdoManias

2016. november 17.

A képen is láható palettával rendelkezem. Èn is csak jót tudok mondani róla: szepen összeállított színek, köztük matt ès fenyes arnyalatokkal. Nagyon finom, szinte krèmes az állaga, a vilàgos árnyalatok is elèg pigmentàltak. Alap nélkül hasznàlom, azert estig nem bírja, de szerencsère csak nagy sokàra gyűlik össze a szemràncban. A legsötétebb ānyalattal szempillatőbe nagyon termeszetes, megis határozott vonal is húzható.
A paletták viszont picit konzervatívak, vadóc színeket nem itt kell keresni. Ettőlfüggetlenül persze a minősèg kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Vichy

2016. május 28.

A 05-s tulajdonosa vagyok, szépek a színek, eléggé pigmentáltak, szemhéjpúderalappal tartós, van benne matt és csillogó is, plusz egy highligther szín is, ami valami ISTENI szerintem... Minimális porzást vettem észre, azt is inkább a csillogóbb árnyalatnál. Nagyon tetszik, gyönyörű a csomagolása, elégedett vagyok vele. Annyi a bajom, hogy kicsit nagyon túl van árazva, ha olcsóbb lenne, biztos, hogy beruháznék még egyre legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Hidratálók: Dimethiconol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.