Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A 2013 tavaszi Pretty Naughty Kollekció része.

Kétvégű krémes szemceruza gazdag, mélyen pigmentált színekben. Könnyen satírozható, egyenletesen siklik a szemhéjon.

Használd a világos kék színt kiemelésre, a feketét pedig a drámai hatásért.

Natalka

2015. szeptember 2.

Oké, ez nem a Double Wear-változat, eleve nem voltak olyan nagy elvárásaim (és egy nagyon kedves eladótól vásároltam igen jó áron), plusz éppen kellett egy szemcerka. Fekete-barna változat van meg, a színük remek, mély fényes fekete és meleg csokibarna.
Igazából teljesen olyan mint az egyik kedvenc (már nem kapható) Essence I <3 Rock szemceruzám. És sajnos a minősége is. Az kb. 300 ft, ennek meg bele se merek gondolni, h mennyi az eredeti ára. Röviden: Nagyon nem tartós, és össze-vissza kenődik, nem kicsit idegesítő. Kicsit hosszabban: Nekem ez így néha tetszik is! Mármint az Essence-ben is azt szerettem, h rém könnyen satírozható, szemhéjpúderek alá kifejezetten jó volt elmaszatolni. Nagyon vékony csíkban pedig természetesen mutat a szempillatőben.
Szóval igen, nem ez a legideálisabb szemceruza, aki a tökéleteset keresi, az ne ezt vegye. De aki olyan, mint én, h időnként szeret maszatolni, és szemhéjpúderrel fixálni, valamint hétköznap nagyon kevés sminket visel, annak jó lehet.
Minden nap használom (de a tartósságán volna mit javítani, h vastagabb vonalat is lehessen húzni vele, valamint vízvonalról sem kéne felszívódnia) a hibái ellenére is, de nem tudom teljes szívvel ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

biki-ni

2013. augusztus 30.

Nekem fekete-barna végű van. Nagyon megszerettem a barna használatát, pedig előtte elképzelhetetlennek tartottam, csak a fekete létezett. Jól tartja az álaapotát, nem túl puha, hegyezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

zizitim

2013. április 21.

Gyönyörűszép a világoskék oldala, igazi vibráló tavaszi / nyári szín. Fel lehet vele dobni egy egyszerű natúr sminket is. A fekete mélyfekete, mindkét szín nagyon tartós az alsó és a felső szemhéjon egyaránt, vízvonalra nem használok szemceruzát, így azt nem teszteltem. Tényleg nagyon jó minőségű ceruza, viszont ha a kék nem lenne ennyire gyönyörű, biztosan nem adnék annyit érte, amennyibe kerül. Ha jól emlékszem eredeti ára 5900 Ft, én Glamour kuponnal vettem, de még úgy is drága :( Viszont ha az árát nem nézem, akkor számomra tökéletes. Az ára miatt csak négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.