Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Virágos, érzéki illat. Megtalálható benne a lótusz, cassis, rózsaszín bors, rózsa, gardénia, pézsma.

Ár: 10500 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált, 50 ml edp, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

gyooongyi

2019. május 16.

A sok negatív vélemény dacára is nagyon izgatott, hiszen Estée Lauder az egyetlen gyengém(haha).
Találó a név, mert ahogy beleszippantottam, kapásból 3-4 EL illat is eszembe jutott. Melegebb, mint ahogy a design engedni sejteni. Engem leginkabb a Pink Coral-ra emlékeztett, csak kevésbbé borsos és szappanos. Két órája van rajtam és valóban kezd halványulni...
Update:
Ahogy ezt leírtam, elkezdett tiltakozni és alaposan belekapcsolt. Huuu, kérem szépen, nincs itt gond a tartósággal, csak mintha lenne egy szünet a leszáradás előtt.. Ami gyönyörű ... emlékeztet a Pleasures, PWL-ére.. hasonlóan bódítóan krémes, talán frissebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Update:

hógolyó

2017. augusztus 26.

Még anno D-ben szaglásztam, mire megvettem volna megszűnt:( A többiek által leírt negatívumok miatt, nem bántam meg, hogy nem jutottam hozzá. Ezek szerint ez egy hullócsillag volt. Az illat kifejezetten tetszett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 25.

Elfogult "Estée Lauderistaként" is azt kell, hogy mondjam, ez egy közepesre sikerült illat...azoknak, akik keressük a különlegeset. Kellemesen indul, de olyan rövid ideig tartja magát - bár akkor biztatóan púderes - hogy szinte észrevétlen tud maradni.
De akkor miért is parfüm, ha nem illatozik rajtunk? Óránként lehetne frissíteni és egy EL-től bizony nem ezt várjuk!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

dandelion

2016. október 24.

Nagyon kellemes virágillat, de nagyon magas az ára ahhoz képest, hogy mennyire nem tartós, vagy különleges. Kicsit csalódást keltő, ennek ellenére szeretem, még ha nagyon gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

diesel22

2016. június 21.

Felkeltette az érdeklődésemet, ma volt lehetőségem tesztelni. Egy közhely. Alapjáraton szeretem a virágos illatokat (talán az egyik kedvenc kategóriám a parfümkategóriákon belül) de ez az illat iszonyat jelentéktelenre sikeredett. Nem csodálom, hogy beszüntették, nem hinném, hogy népszerűvé vált a fogyasztók körében. Akkor már inkább a Modern Muse széria.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

erika81

2015. szeptember 9.

Annyira azért nem rossz illat. :) Igazán tartós. Valóban nem sokat gondolkodtak rajta, pedig én szeretem az Estee Lauder parfümjeit. Olyan bárki használhatja, bármikor illat. Többször próbáltam már, de nem érzem hogy szükségem lenne rá!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

galagonyanya

2014. július 16.

Kedves Hanky, egyetértek, mai találkozásom a Nagyon Esztivel igencsak felejtős volt. Nem igazán vágom, miért kell ilyen jellegtelen, semmilyen "parfümöket" árulni, annyi fantasztikus illat létezik, jó, ha a neten elcsípem egyiket-másikat... a D. polcain meg ilyenek foglalják a helyet... Rémes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

momo

2014. április 10.

Ó Hanky, de jót mosolyogtam a felháborodásodon :) természetesen együttérzéssel. Tudod azon morfondíroztam, hogy nem írhatom ide azt 2 szót, amit erről az illatról gondolok. Aztán rájöttem, hogy miért is ne, így, a hozzád címzett üzenettel 2 sor, ezzel megtiszteltem szegény Tante Estéé-t is. Szóval: rohadt unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

Svetlana

2013. július 7.

Tartós, friss, elején virágos, leszáradásakor púderes, könnyen viselhető illat. Bmely napszakra ajánlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

szambi

2013. április 10.

Nekem is ajánlották már több helyen. Nyanyusz illat, jellegtelen, annyira, hogy nem is igazán tudom pontosan felidézni, csak azt a feelinget, ami abban a pillanatban rám tört. Mégpedig ez a döbbenet, hogy akkor bizonyára úgy nézek ki, mint aki ilyet visel. Aztán elhessegettem a gondolatot, mert ugyebár az eladók dolga felhívni a vevők figyelmét az újdonságokra és más termékekre. Szóval ezért megbocsátok, de azért morci vagyok, hogy egy ilyen általam színvonalasnak vélt és preferált márka évek óta mást sem képes összekutyulni, mint pár közönséges virágillatot. Minden egyes alkalommal reménykedve megyek a pulthoz, na majd most átértékelem a bennem kialakult képet az E.L illatokról, de nem...80 %-uk tömény virágillat, a többi még elviselhető valamilyen szinten, de mind túl édes. Valahogy elmarad a hű meg há. (A Cinnabarnak rispect, őt most nem veszem ide, teljesen kilóg a sorból.) Ezt amúgy elfogultan mondom.
A Beautiful Sheer az egyetlen amit szeretek, birtoklok is egyet, de fura, mert engem nem emlékeztetett rá, akkor azt észre kellett volna vegyem. Bár ez emberfüggő, kinek milyen az orra, ízlése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Farnesol, Citral, Benzyl Benzoate, Eugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)