Estrea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2015. szeptember 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Aloe vera, panthenol és glicerin tartalmú, bőrnyugtató zselé, szolárium és napozás után ajánlott. Parabénmentes.

psaeve

2015. július 23.

Tényleg nagyon nyugtatja a bőröm. Nem vagyok egy leégős típus, de ha kicsit kipirulok valahogy tényleg leviszi. Szőrtelenítés után szoktam használni nyugtatóként. Nekem nagyon bevált, nem zsíros, ami nyáron kényelmes. Imádom az illatát. Hamar elfogy :( :)
Van Aloe vera növénykém is, de azért a natúran kezelhetetlen kicsit a trutyi. Én jobban szeretem használni ezt a nyugtató zselét.

KrémesenSzépAzÉlet kommentjében olvastam, hogy sok az adalékanyag. Ezt nem teljesen értem, hogy mire gondol, melyik összetevő lenne problémás. Nekem semelyik összetevő nem bizonyul aggasztónak, nincs benne szerintem egyáltalán sok dolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. július 16.

A bőrön kellemes érzés, de nem értem a sok felesleges és nem túl szép adalékanyagot. Szerintem inkább a tiszta aloe vera, főleg ha napozás/szolárium után használná valaki, amikor szegény bőr már éppen eléggé nyúzott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

Roni

2013. augusztus 16.

egy ideje használom már és én nagyon megszerettem. kellemes hűsítő hatása van, a kiporosodott bőrt szépen megnyugtatja. kenhető, nem ragad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.