Estrea

Ár:   850 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, patikák, online, Bijo, Mediline, Béres Egészségház   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balzs.simon, Módosítva: 2015. június 23.

Lelőhely:   drogériák, patikák, online, Bijo, Mediline, Béres Egészségház
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hosszantartó hidratáló hatású kézkrém, természetes shea vajjal, mely elősegíti a száraz és érzékeny bőr ápolását. Az ekcéma és pikkelysömör tüneteit rendszeres használatával enyhítheti. A termék nem tartalmaz parabéneket, kőolajszármazékokat, szintetikus illat, színező anyagokat, és szilikont. A termék kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre.

Ecocert minősítésű tartósítószer tartalmú.

dandelion

2017. november 9.

Hidratáló, jól ápoló kézkrém, a hatásával kifejezetten elégedett vagyok, nagyon száraz bőrömet is megfelelően hidratálja a hideg időben. Lassan szívódik be, zsíros érzetet hagyva a bőrön és az illata kellemetlen, bár elég hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Marietta1977

2017. október 4.

Shea vaj, a legjobb csodaszer. A kézkrémet imádom, kellemes az állaga, felszívódik hamar és az illata is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

ayse

2017. augusztus 25.

Sajnos nekem nem..szep osszetevok es nagy kiszerelés.de a narancsillat valahogy nem.olyan kesernyés vagy nemis tudom.es mintha raszaradna a kezemre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

rozsaadrienn

2017. augusztus 1.

Nagyon kellemes, nem erős illatú krém, szuper az állaga, könnyen beszívódik, és valóban puhábbnak érzem utána a bőrömet. Párom is ezt használja, ő is meg van vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Erina

2017. július 27.

Nekem sajnos nem jött be ☹️ a Tibolina tégelyesét használtam előtte. Szinte ugyanaz a kettő. Nehéz, zsíros krém, csak ennek van egy kis enyhe narancs illata amit nem szeretek. Vigyázni kell a mennyiséggel, mert ha túl sokat veszünk ki, nem issza be a bőr és kukacosodik, ami elég zavaró tud lenni, ha pedig keveset akkor nem hidratál eléggé. Kétszer próbáltam, nekem elég is volt ennyi. Ha esetleg valaki szeretné, sikítson! 😊😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

HBrigi

2017. május 11.

Imádom! Pixibox-ból van nekem is, tuti újra fogom venni. Először nem volt szimpi a csomagolása, jobban szeretem a tubusos krémeket. Így ez itthoni kence lesz, utitársnak nem az igazi. De ezt is megbocsájtom neki! :-) Nagyon enyhe, természetes narancs illata van, nekem inkább narancshéj, nem marad meg a bőrön. Kicsit fura az állaga, elsőre talán nehéznek tűnik, de hamar beszívódik. Pár nap alatt rendbehozta a kiszáradt kezeimet. Kíváncsi leszek, hogy teljesít majd télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 11.

generalnagy

2017. május 2.

Pixibox-os...hát nekem ez annyira nem jött be. Enyhe narancsolajos illata van, ami gyorsan elillan. Jól kenhető krém, de lassan szívódik be és nagyon fura lesz tőle a bőröm, olyan mintha valami réteget hagyna maga után. Kézkrémnek inkább a szárazabb bőrűeknek ajánlanám, én személy szerint inkább testápolónak fogom elkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Berrke

Korcsoport: >54
2017. április 26.

A pixiboxon keresztül jutottam a termékhez. Kellemes narancs illata van, végre nem az a mű illatú testápoló. Bár Kézpoló van ráírva a dobozkára, én testápolónak használom, mivel viszonylag, ki van száradva a bőrőm. Szerintem újraveszem, Kicsi is elég belőle egyszerre nagyon nagyon jól kenhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 26.

naiva

2017. január 7.

Véletlenül akadt meg rajta a szemem és az árát elnézve kétkedve forgattam a csomagolását. Nem akartam elhinni, hogy ennyi pénzért ilyen kellemes meglepetés érhet. Szilikon, parabén, kőolaj, színezék- és illatmentes, ráadásul magyar, cruelty free és kedvező az ára. Nem gondolkodtam rajta sokat, megvettem és azóta is örömmel használom. Nagyon enyhe narancsos illata van, amit én személy szerint nagyon szeretek. :-) Az állaga pedig pont tökéletes számomra, ahogyan előttem is írták, se nem túl híg, vizes, se nem túl tömör, zsíros. Könnyen beszívódik és kellemesen hidratál. Minden este ezt használom.

Update: a tartós hideg beálltával kellett egy kis plusz a kezeimnek, ezért már úgy használom estére, hogy csepegtetek hozzá egy kevés jojobaolajat. Nálam ez a módszer vált be "turbózásra" akár arcra, akár kézre való krémről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

psaeve

2015. július 23.

Tetszik a csomagolása, jók a haóanyagok. Shea, jojoba és narancs. Illat szerintem nincs is benne, csak olyan narancs olaj illata van. Az állaga nem túl sűrű, nem túl híg, pont jó. Nekem hamar felszívódik, puha és fényes lesz őle a bőröm. Nem rég fedeztem fel az Estrea-t, nagyon meg vagyok elégedve. Először nem is tudtam, hogy magyar cég. Meglepően jók az árai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate