Estrea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2015. július 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

veronka052194

2019. február 15.

Nagyon alkoholos, szúrós illata van...:( nem az arcomra fogom elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Nagyon alkoholos, szúrós illata van...:( nem az arcomra fogom elhasználni...

nanachan

2014. október 18.

hát mivel csak 300 forint volt nem vártam tőle csodát de azt hittem azért jobb lesz, azért vettem meg mert zselés de amikor felkenem az arcomra az csupa ragacs lesz tőle és nem tett valami jót neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Violet 1

2014. szeptember 18.

először örültem a könnyű,zselés állagnak, aztán mikor felkentem igaz,hogy másodpercek alatt beszívódott,de az arcom tiszta ragacs lett tőle.mindenesetre nem kentem le,vártam mi lesz még belőle.pár perc múlva már nem éreztem annyira,de reggel,smink előtt semmiképp se ajánlom.arra jó volt,hogy a fogkrémtől kiszáradt szám szélét kenegessem, és emiatt jól jött az is,hogy átlátszó.még jó,hogy 350 forint volt csak 40 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Bucanka

2013. március 5.

begyűlik az arcom tőle és mitteszeres lesz..hamár zselét szeretitek próbáljátok ki az Evelin orchideás arczseléjét, az nem ragad annyira :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

narancsdzsem

2012. november 8.

Jó, hát annyira nem gáz ám... :) Alkoholos illata elpárolog, alatta fini illat van. A zselé mínusz perc alatt beszívódik, és igaz, nem érzed hogy "táplál", viszont nem húzódik a bőröd utána, vagyis táplál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

Beleza

2011. december 3.

Pontosan így van!ez egy förmedvény!undorító kocsonyás anyag, átlátszó, és semmit nem hidratáló cucc, ezerszer is átkenheted, semmi!közben meg olyan kellemetlen szaga van, meg az állaga is olyan, h mintha elpárologna...rettenet, még azt a 250 forintot sem érte meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 3.

zsizsu

2011. szeptember 8.

BORZASZTÓ!!!!!Senkinek nem ajánlom.Szörnyű összetevők,egyszer kentem be vele az arcom,de azóta is bánom.Katasztrófa az egész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Tea-Lactate, Glycerin, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.