Estrea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   illatszer boltok, drogériák, patikák, online, Bijo, Mediline, Béres Egészségház   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balzs.simon, Módosítva: 2015. június 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Selyemgubó-kivonatot tartalmazó krém, visszaadja az arcbőr rugalmasságát, és növeli nedvességtartalmát.

A kozmetikai felhasználás elméleti hátterét aztán a modern kutatások is megerősítették. Kimutatták, hogy a selyem fehérjéi igen nagy hasonlóságot mutatnak az emberi bőr fehérjéihez. Ez a hasonlóság, valamint az, hogy a selyem saját súlyának akár 300-szorosát is képes vízből megkötni, ideális hidratáló, bőrápoló alapanyaggá tette a selyemgubót.

Demonshadow

2019. február 14.

Aki szereti a rózsa illatát, annak biztosan mennyei, de számomra förtelem volt minden pillanat, amikor felemeltem a tégely fedelét. Vagy a nagymamaszag jutott eszembe, vagy az a borzalmas rózsavizes csoki, amit anno ajándékba kaptam. Felkenés után is érezni az illatot, számomra irritálóan intenzív, nagyon zavaró. Az állag rendkívül fura, olyan darabos krém, inkább emlékeztet valami balzsamra, de nagyon zsíros hatása van. Beszívódni beszívódik, de én filmszerű réteget érzek utána a bőrömön, olyan, mintha nem tudna lélegezni. Nem hidratál, ráadásul nagyon durván eltömítette a pórusaimat, konkrétan napi szinten nyomkodtam az arcomat a durván nagy, nem jellemző mitesszerektől. Lehet, hogy filléres krém, de esetemben biztos, hogy többet árt, mint használ. Szerencsére csak átmenetileg kentem vele magam, mert elfogyott a krémem. Anyunak, akinek érettebb a bőre, nem voltak ehhez hasonló gondjai vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Kathe

2018. december 14.

Nagyon szeretem, filléres krém, rendszeresen hasznàlom,.szépen hidratàl és ragyogóbb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

beeleaf

2018. október 10.

Nagyon szeretem, többször újravettem már. Könnyű az állaga, hamar beszívódik és remekül hidratál! Az illata elég erős volt az elején, de meg lehet azt is szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

mmaryann

2018. május 25.

Csatlakozom azok táborába, akik kedvelik ezt a krémet. Imádja a bőröm, szinte egész nap hibátlan tőle, nem fénylik, isteni puha. Azt sajnálom, hogy idáig nem ismertem. Valószínűleg télen kevésnek bizonyul, de tavaszra-nyárra számomra tökéletes! Megérdemli az öt csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Gingerbread88

2018. május 19.

Amíg vártam az új koreai hidratáló krémemre, ezt emeltem le a polcról, hogy addig se húzódjon a bőröm. Az illata tömény, picit érzik rajta, hogy nem természetes rózsaillat, ettől függetlenül nem olyan rossz. Az állaga habkönnyű, és nagyon jól hidratál, viszont sajnos nekem egy picit csípi az érzékeny bőröm, ezért csak 4 csillagot kap. Ár-érték arányban nagyon jó, és biztos, hogy el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

typical

2018. május 18.

Sajnos nekem ez nem vált be, túl kevés, túl könnyű, nem hidratál eléggé - holott elvileg vízhiányos bőrre ajánlják. Valóban gyorsan beissza magát, de ez számomra konkrétan azt jelentette, hogy fél-1 óra múlva már kenhettem volna. Az illata iszonyatosan mű (ahogy nézem az INCIt, rózsát csak parfüm formájában tartalmaz), nem ezt vártam.
Zsírosabb arcbőrre el tudom képzelni, hogy működne.
Mostanában a maradékot testápolóként használgatm, annak megfelel, de ár-érték arányban így már rosszabbul teljesít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Zsírosabb arcbőrre el tudom képzelni, hogy működne.

Pzsanett

2018. április 20.

A téli hónapokban mást használok de az év bármelyik más szakaszában csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Petravagyok

2018. március 16.

Na, most én leszek a troll, mert nekem viszont nem vált be különösebben... :( Nagyon lelkesen keresgettem és alig vártam, hogy felkenjem, annyi szépet olvastam itt róla. Valóban jó illatú és puha lesz az arcbőröm, de nekem ez már valahogy kevés. Nem érzem azt, hogy feltöltené élettel az arcom és szebb lenne a bőröm tőle, ahogy más termék esetén. Nyáron majd elhasználgatom, mert nagyon könnyű állaga van, de nem lesz hosszú távú kapcsolat belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

feketemau

2018. február 16.

Imádom :) Jó az illata, gyorsan felszívódik és tényleg jól hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Imádom :) Jó az illata, gyorsan felszívódik és tényleg jól hidratál :)

BlackLion

2018. január 1.

Nagyon szeretem. Hidratálja az arcom. Mióta rájöttem,hogy sokat javít a bőröm állapotán, hogy (hiába kevert a bőrtípusom) nem szárítanom a bőröm, hanem hidratálom. Teljesen leszoktam az olyan termékek használatáról ami szárít. A vegyes bőrtípusom ellenére is inkább gazdagabb termékeket használok.Jó döntésnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Hidrolizált (nagy molekulák kisebb egységekre bontása) selyem fehérje, melyet haj- és bőrápoló termékekben használnak felületi hártya képző (film-forming) és hidratáló tulajdonságai (valamint marketing szempontokból jól hangzó csengése) miatt. Részletes információ arról, hogy valójában mennyire hasznos is a selyem fehérje a kozmetikumokban a BeautyBrains blogon.

Cholesterol eo I eu 0 0