Eszterkrém

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bardoseszter, Módosítva: 2017. június 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Extra hidratáló, ránctalanító, mélyen tápláló, jól felszívódó krém a rózsa bódító illatával és minden pozitív hatásával. Nagy mennyiségű extra hidratáló rózsavízzel, és az elsődleges anti ageing olajjal, a gránátalmamag olajjal készítjük, mert intenzív ránctalanító, szerkezetjavító, és rugalmasító hatású. Természetesen nem hagyjuk azt a sok jót sem, amiket az arckrémeinkben már megszokhattál. (sheavaj, argánolaj, szőlőmag olaj, aloe vera...)."

Eszterkrém Rózsa Elixír Arckrém plusz BB hatóanyag
Ár: 4000 , Eladó: JuditNikolett
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Személyes átvétel Budapesten, megbeszélés szerinti helyen

BlackMagicWoman

2019. szeptember 5.

Ajándékba vettem eredetileg, de végül megtartottam. Nagyon szeretem. Csak natúrkozmetikumokat használok és igyekszem hazai gyártóktól vásárolni. Jól hidratál, szépen felszívódik. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Korsolya

2019. április 4.

Én olyan krémet rendeltem, amibe halványító összetevőket kértem (választhatsz, hogy milyen összetevőkkel szeretnéd kiegészíttetni az alapkrémet). Kombinált bőröm van, tág pórusokkal és kezdődő pigmentfoltokkal. Picit tartottam tőle, hogy sok lesz nekem. Tökéletesen működik! Nappali krémkémt használom, teljesen felszívódik, szépen hidratál, nem fénylik tőle az arcom a zsírosabb részeken, nem mitesszerképző. Halványításról még nem tudok beszámolni. Az illata engem elvarázsol! Imádom ezt a kencét, biztosan újra fogom venni!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

littlebird

2019. január 29.

Nekem nagyon tetszik . BB krémet helyettesítem vele. Alapozóként nem ajánlom,annyira nem fed, de nyáron nagyon szép színt biztosít. Szeretem az illatát is. Biztos ,hogy újra fogom venni, mert természetes kozmetikum jó összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

dorqaap

2018. május 1.

Kb. 3 hete használom és nagyon tetszik. A fedése nagyon szép, természetes. Akinek problémásabb a bőre, lehet, hogy már nem elég rá. Nekem egy ideje nagyon vegyes a bőröm állapota, de eddig mindegyik állapotban kellemes volt. Reggel kenem be, miután az aloe vera felszívódott az arcomon. Örülök, hogy van benne fényvédő. Ezért vettem elsődlegesen. Könnyed, tavaszra-nyárra tökéletes lesz. Az illata és a hatóanyagai pedig frenetikusak. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

szilvi1984

2018. január 9.

Még csak 2 hete használom, de eddig nagyon jó a véleményem róla. Puha és problémamentes bőrt varázsolt az eddig kicsit hámló és pirosodásra hajlamos bőrömből, szóval 5*. Az illata nem teljesen jön be, de ez legyen a legnagyobb baj, így is nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.