Etat Libre d'Orange

Ár:   34 500 Ft és 48 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 3.

Ár:   34 500 Ft és 48 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2020

Fejjegyek: aldehidek, fekete bors, rózsaszín bors

Szívjegyek: jázmin, gyöngyvirág, rózsa

Alapjegyek: ambroxan, oakmoss, pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

nemeth.anita

2020. december 13.

Megtiszteltetés, hogy én véleményezhetek először egy új illatot.
A Fragranticás vélemények alapján lettem kíváncsi az illatra, egy felhasználó ugyanis úgy véleményezte, hogy azért szerezte be, mert ez lesz számára az az illat, ami 2020-ra emlékezteti majd. 2020 nekem is egy sorsfordító év volt, bár nekem a megszabadulás/ felszabadulás éve volt, sok régi, nyomasztó ügyet sikerült idén lezárni, ennek szerettem volna egy illat formájában emléket állítani.
A tündéri Silence jóvoltából így lettem egy minta tulajdonosa. Első benyomásra és szippantásra azt mondanám, "tömjén-tölgyfazuzmó-pacsuli-némi virágos jegy" kombó, de aztán kiderült, hogy nem tömjén, hanem szantál van benne, méghozzá nagy adag. Szappant, amit a Fragrantica említ, nem igazán érzek benne, vagy talán ha nagyon közelről szagolom a csulóm, akkor na jó, végülis olyan is.
Ami miatt tetszik ez az illat, az az, hogy nincsenek drámai átalakulásai. A kezdetektől ugyanazt az illatot érzem, ami talán picit szelídül, bőrbe olvad, és én ezt nagyon szeretem. Egyébként nagyon jól megkomponált illat, nagyon jó minőségű összetevőkkel, és még nagyon tartós is.
Talán emiatt is lett egy 2020-at jelképező illat, amikor mindannyian az időnk nagy részét az otthonunkban töltöttük. A kellemes szantál, a tiszta, nyugalmat árasztó, harmonikus összetevők az otthont idézik, a tölgyfazuzmó ugye a kertes házakat is, emellett kicsit spirituális elmélyedésre, önmagunkkal való újrakapcsolódásra is sarkall. Otthonra, home office-hoz is teljesen jól alkalmazható illat.
Szantálrajongóknak erősen ajánlom.
Azért próbálom megtalálni a kapcsolatot a névvel, miért "Kijárat a Királyból", de ez már, kérem, művészi magaslat nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

Megtiszteltetés, hogy én véleményezhetek először egy új illatot.
Szantálrajongóknak erősen ajánlom.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.