Etat Libre d'Orange

Ár:   29 700 Ft és 44 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   29 700 Ft és 44 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2006

Illatjegyek: jázmin, dohány, sárgabarack, tonkabab, kurkuma, cédrus, ámbra, pézsma

16 db-os Etat Libre d'Orange mintacsomag
Ár: 11.000 Ft szállítási költséggel együtt , Eladó: Lierre
Állapot: Gyári minták, a legtöbb kevés hiánnyal, néhány min. 2/3-ig, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, ajánlott postán maradó, személyes átvétel csak a Margit híd budai hídfőjénél
Etat Libre d'Orange Jasmin Et Cigarette fújósok
Ár: 2.100 Ft/5 ml, 4.000 Ft/10 ml , Eladó: Dottir
Állapot: Saját parfümből frissen fújva., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, Foxpost, MPL

Lina6

2019. augusztus 3.

Tartos, puderes,nőies illat. Nem erzem retrosnak. Most veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Tartos, puderes,nőies illat. Nem erzem retrosnak. Most veszem ujra.

GNóri

2018. május 27.

Ha egy parfüm Jasmin et Cigarette névvel csábít, akkor szerintem joggal várná az ember, hogy egy nőies, de szemtelen, flegma, kicsit vampos, füstös illatot kapjon. Sajnos rajtam a dohány abszolút nem érződik, de érdekes módon a leszáradásig a jázmin sem. Az elején a barackot és a pézsmát érzem, olyan, mint egy finom gyümölcstea, majd lassan, naaagyon laaassan kúszik bele a képbe a jázmin, és szépen komótosan elterpeszkedik a bőrön. Nem rossz illat amúgy, mert a barackos teás része kifejezetten finom, de talán az ELDO-k között ő nekem kevésbé különleges, valami sokkal mocskosabbra számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

zsokaw

2017. augusztus 15.

Izgalmas és buja, ez a két jelző illik a leginkább rá. Mivel a jázmin alapból nagyon jó rajtam, és több kardinálisan jázminos illatom van, próbáltam halogatni a vásárlást. Ellenben a gyümölcsös jegyek és a dohány olyan karakteres, egyedi jelleget ad neki, hogy nem lehet nem szeretni. Óvatos adagolással különleges illat-élmény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Odil

2015. május 7.

Tényleg ilyennek képzelem egy film noir illatát, abszolút az, ami, fehér, frissen mosott férfiing egy fekete csipkemelltartón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

2014. október 17.

Érdekes módon rajtam semmi füstösséget nem produkál, a dohányillatot (a dohányfa illatát) némileg érzem benne, de nagyon haloványan, a jázmin uralkodik az illaton, és rajtam elég szépen kijön a sárgabarackos jegy is, pézsmás-ámbrás alapon ül a jázmin-sárgabarack páros egy lehelletnyi dohányfalevél társaságában. Finom és különleges illat, mintám van belőle amit el fogok használni, de nem érzem úgy, hogy na ez a parfüm nekem feltétlenül kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

sz.rita33

2014. április 27.

Imádom ... annyira különleges és rendkívül hosszan tartó parfüm. Picit férfias jelleget kap a füstös jegyektől, de csaak éppen annyira, hogy kitűnjön az egyediségével a többbi parfüm közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Linalool, Coumarin, Eugenol, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.