Etat Libre d'Orange

Ár:   29 700 Ft és 44 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   29 700 Ft és 44 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2007

Illatjegyek: méz, fahéj, sárgabarack, vanília, mandarin, csili, pacsuli, narancsvirág, fekete lóhere, kömény, pézsma, labdanum

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nyuszo

2019. december 20.

Pár szem romlásnak indult sárgabarack, ami megmaradt az ünnepi vacsorából.
Enyhe cefre szag, ami nem tudni, hogy a barackoknak köszönhető, vagy a spicces call-girlnek, aki a balkonon józanodó aranyifjú ölében tekereg pompomos farkú nyusziruhában...
Tömény szegfű illat (nincs benne!), valószínűleg a lány illata.
Vivienne Westwood BOUDOIR-ját használja, nem túl visszafogott mennyiségben.
Nekem ez az illat inkább egy karácsonyi buli utáni romos állapotokat juttatja eszembe, nem az advent időszakát....
Kicsit szomorkás, kicsit fényevesztett, kicsit nosztalgikus....
Ettől függetlenül Kellemes Karácsonyt kívánok minden kedves illatmegszállott Krémmániásnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 20.

Pár szem romlásnak indult sárgabarack, ami megmaradt az ünnepi vacsorából.
Tömény szegfű illat (nincs benne!), valószínűleg a lány illata.
Vivienne Westwood BOUDOIR-ját használja, nem túl visszafogott mennyiségben.
Kicsit szomorkás, kicsit fényevesztett, kicsit nosztalgikus....

zuzmano

2019. február 16.

Nálam az illat egy ideje lazalkov "testvér" :) jóvoltából egy hónap után most tudtam úgy fújni hogy kicsit jobban figyeljek rá.
Nos a történet valóban egy karácsonyi teraszt vesz célba . De nekem sem nem karácsony sem nem terasz . Nagyon félre visz ez a történet . Szívem szerilnt más nevet adtam volna . Merthogy nekem nyár barackszüret vadviragok fahéjas vajas csigát és mézes tejecskét reggeliző , barackot szüretelő lányok dögös illata ez . Van benne vmi ártatlan de mégis piszkos, animális . Aki szüretelt már konténerszám barackot csak az tudja mi ez az illat . A túlérett barack nedve rászárad a keezedre az augusztus forró napon.. Azt kell mondanom ez egy szexi illat . Dög. Nem, nem kifinomultan , hanem olyan jó igazi ős asszonyi módon és ez az amit én még nem kaptam meg más illattól . Egy nyomorom van csak de lehet hogy nem is baj mert így olyan bújós illatolós de kel belőle pár fújás . Közepes hatósugarú. Jól változó fejlődő illat.
Tőlem 5 * .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 16.

Tőlem 5 * .

GNóri

2018. október 17.

Imádom a karácsonyt. Ahogy elmúlik a nyár, nekem már fejben karácsony van. Én vagyok az idegesítő facebookos ismerős, aki ahogy bejön az ősz, téli-karácsonyi posztokat tesz ki. Aki otthon egész évben karácsonyi dalokat dúdolgat, és aki már októberben felvásárolja a karácsonyi dekorációkat, és kész van az adventi koszorúval.
Az összetevők és a neve miatt így majdnem megrendeltem ezt a parfümöt ismeretlenül. Jó hogy nem tettem, nagy csalódástól mentettem meg magam.
Rajtam ez a parfüm mézes-virágos-barackos. A háttérben halványan érzem a fűszereket, de tényleg csak nagyon minimálisan. Nekem ennek az illatvilágnak semmi köze a karácsonyhoz. Én karácsonykor szeretem a giccset, számomra akkor semmi sem túl sok, szeretem, ha minden illatos. Mézeskalács, fűszeres sütik, forralt bor, teák, tojáslikőr, édes gyertyák...Valami hasonló meleg, puha, édeskés, fűszeres parfümöt vártam, amitől egyből elfog a boldog, földfeletti lebegés lelkileg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

2014. április 2.

Ez az illat számomra valóban a Karácsonyra, és az azt megelőző adventi időszakra emlékeztető illat. Kifújáskor még elég erőteljes, és bár az összetevők közt nincs ott, de rajtam szegfűszeges. A fűszerek dominálnak, aztán pár perc múlva háttérbe húzódnak, és átadják a főszerepet a vaníliának és a mandarinnak. Ha csak megillatolom belépek képzeletben a Karácsonyra készülődős időszakba. Forralt bor, vaníliás sütemény, szegfűszegekkel teletűzdelt narancsok és mandarinok...ezek jutnak eszembe róla. Nekem nagyon tetszik és nagy álmom egy teljes üveg belőle, mert eddig mintákat használgattam. Talán majd Karácsonyra. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Eugenol, Coumarin, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citral, Citronellol, Cinnamal