Etat Libre d'Orange

Ár:   29 700 Ft és 44 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   29 700 Ft és 44 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Fej: gyömbér, bergamott, bors

Szív: jázmin, geránium, rózsa

Alap: pacsuli, benzoé, tömjén, kakaó

Ár: 12 000 Ft +posta , Eladó: emb1p3
Állapot: Képen lárható / 100 ml, Helyszín: Budapest Nyugati, fizetés: személyes átvétel, utalás után postázom/fox

Tarzicia

2020. március 30.

Az eleje rajtam egy az egyben Amouage The Library Collection Opus X. Ugyanazt a fura száraz, poros fémességet érzem, és mellé élethű muskátlit. Eddig tetszene is, különleges és érdekes, de innen hirtelen lejmenetet vesz. A lényeg, a rózsa elvész valahol, a tömjén sehol, a pacsuli vérszegény. Viszont édes púderesség annál több van, és meg mertem volna esküdni rá, hogy ibolya és édesgyökér okozza, de úgy tűnik, egyik sincs benne. Azt sem mondhatom, hogy de jó, legalább ez az Opus X. hordhatóbb változata, mert sajnos nem. Az Opus X. egy alkotás, gyönyörű, egyedi és érdekes, de inkább csak messziről élvezhető, és gondolat, mit gondolat, egy egész történet van mögötte. Ez az illat viszont olyan, mintha félkész munka lenne, nem csak vele összehasonlítva, hanem amúgy is. Nekem nem áll össze a kép, nem látom benne a koncepciót, vagy ha csak ennyi, akkor az édeskevés. Erőtlen és unalmas, nincs mélysége, olyan elmosódott és semmilyen, összességében csak egy középszerű, édes-púderes illat. Ráadásul a hatósugara is borzasztó gyenge.
Én sokkal többet vártam tőle, erre sajnos csak 2 csillagot tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 30.

Én sokkal többet vártam tőle, erre sajnos csak 2 csillagot tudok adni.

emb1p3

2019. augusztus 27.

2017 augusztus: Csípős, gyömbéres, kicsit fémes, frissítő rózsa, a későnyári verőfényen átszaladó első hűvös, őszi fuvallat. Könnyű, de rafinált, hatalmas energialöket. Szabálytalan szépségében van dráma és egy kis humor is. Nem egy bonyolult, fárasztó illat, amiről azt érezném, hogy ő hord engem, de nem is tartalmatlan és felületes. Csípős, de virágos, felrázós karakterében hasonlít a Lolita Sí-re, de sokkal kimunkáltabb. Viszont attól tartok, hogy tavasz-őszi, a nagy hideg és a nagy meleg is agyonnyomja, még ki kell próbálnom, mielőtt erre szórnám el felesleges forgótőkém.

Update: nem, a kánikula bizony nem nyomja el, se nem esik szét, se nem illan el. Télen meg az ember kucorgósabb dolgokat kíván úgyis, szóval 3 évszakos, pompás befektetés, vettem is azóta üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Amyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Geraniol, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.